ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Перелік особливо небезпечних газових заправок у Києві

На засіданні тимчасової контрольної комісії з питань перевірки діяльності АЗС на території міста Києва затвердили новий перелік особливо небезпечних газових заправок, які підлягають демонтажу
Depo.
6 липня 2015 17:53
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив депутат Київради Віталій Даниленко, пеердає Київ.depo.ua.

"На сьогоднішньому засіданні тимчасової контрольної комісії з питань перевірки автозаправних станцій (у т. ч. газових), нафтосховищ (терміналів) на території м. Києва затвердили новий перелік особливо небезпечних для населення АГЗП (автомобільних газозаправних пунктів, - ред.), котрі підлягають демонтажу", - пише депутат.

У переліку йдеться, зокрема, про демонтаж АГЗП за такими адресами: вул. Зодчих, 5, вул. Серафімовича, 2/19, вул. Сім'ї Сосніних, 17, пр. Відрадний, 46-А, вул. Богатирська, 13, вул. Василя Касіяна (АГЗП "Баллон"), перехрестя вул. Любомирської та Столичного Шосе, пр. Леся Курбаса, 1-А.

Як зазначив Даниленко, також на засіданні слухали звіт Управління з надзвичайних ситуацій і Департаменту благоустрою столиці про виконану роботу з демонтажу газових заправок із раніше затвердженого комісією переліку.

Більше новин про життя Києва читайте на Київ.depo.ua.