Киянам вдалося відбити урочище "Бичок" від чергової вирубки дерев
Ввечері, 22 серпня, кияни вийшли на захист заповідного урочища "Бичок", що входить до складу Національного природного парку "Голосіївський"
- Київ
-
23 серпня 2016 10:20

Про це повідомляє Depo.Київ.
Так, за словами активіста Віталія Уманця, в понеділок "забудовник порушив домовленості і почав зрізати десятки дерев, встановив паркан та нагнав "тітушок"".
" У нас тут стає спекотно! Народ підійшов впритул..", - написав він у "Фейсбуці".
Трохи згодом активіст повідомив, що "тітушки" здалися без бою".
"Охочих отримувати по голові за декілька сотень гривень не знайшлося", - підсумував Уманець.
Нагадаємо, вночі, 22 серпня, невідомі знищили частину заповідного урочища "Бичок", що входить до складу Національного природного парку "Голосіївський".
Додамо, що мова йде про унікальне заплавне урочища Бичок – "частина якого була віддана в оренду ТОВ "Авеста-буд" начебто в обхід закону про природно-заповідний фонд". А справа про розірвання договору із забудовником зараз розглядається в суді.
У свою чергу екс-депутат Київради Руслан Андрійко у "Фейсбуці" написав, що "заповідне урочище Бичок знищене, вирубане сьогодні вночі під заправку".
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 21:29Кличко зустрівся з віце-канцлером Німеччини Клінгбайлем – показав зруйновані будинки та наголосив на необхідності посилення допомоги ФОТО
- 17:07Оренда авто з викупом: міфи, реальність та підводне каміння Актуально
- 12:18У Києві затримали жінку, що допомагала військовозобов'язаним знятися з розшуку за 19 тис. доларів ФОТО
- 09:19Трагедія на Київщині: 7-річний хлопчик застрелив з батькової рушниці 6-річну сусідську дівчинку
- 22:07 Київ завтра перекриють через іноземців
- 18:31Повністю відкривається рух Подільським мостом та новозбудованим тунелем, — Віталій Кличко ФОТО
- 14:41500 кілометрів заради захисників: Тетяна Ляшук успішно завершила благодійний марафон Україною Актуально
- 13:17Вилучення 8 млрд грн у Києва б’є по силах оборони, — заступник командира полку безпілотних систем "Ахіллес" ФОТО
- 12:55 Як протидіяти новому штаму коронавірусу: Українські вірусологи поділилися результатами досліджень Новини компаній
- 10:54В Києві керівник та бухгалтер державного ліцею розікрали понад 11 млн грн
- 08:02"УЗ" призначила на кінець літа додатковий поїзд Київ — Львів (ГРАФІК)
- 07:01У Києві через візит іноземних делегацій обмежуватимуть проїзд
- 23:30Відбулися перші матчі фінального кола кваліфікації єврокубків: як виступили "Динамо", "Шахтар" і "Полісся"
- 22:43У центрі столиці завтра, 22 серпня, обмежать рух транспорту
- 18:46"Не розумію війни влади проти Києва в той час, коли кров українців ллється рікою", — командир батальйону "Свобода"
- 17:57Кличко зустрівся з головою комітету оборони Бундестагу – наголосив на критичній важливості посилення військової підтримки ФОТО
- 17:50 Рада підтримала законопроєкт про виплати для військових, які потребують лікування після полону
- 15:518 млрд з бюджету Києва на підтримку ЗСУ зникнуть у безкінечній фінансовій дірі "УЗ", — замкомбата 3-ої ОШБр
- 15:24Олена Зеленська анонсувала тему цьогорічного Саміту перших леді та джентльменів