Під час штурму Вищого госпсуду затримали 12 молодиків

Співробітники міліції за порушення громадського порядку затримала 12 учасників пікету біля Вищого господарського суду України у Києві
Depo.
14 квітня 2015 17:23
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ГУ МВС у Києві, передає depo.ua.

"Сьогодні у Вищому господарському суді України проводилося судове засідання у справі жителя Кривого Рогу. Опівдні близько 50 чоловіків підійшли до адміністративної будівлі суду і почали його пікетування. Згодом мітингувальники вдалися до протиправних дій і намагалися прорватися до приміщення суду, при цьому було пошкоджено скляні двері", - сказано в повідомленні.

Як зазначили в міліції, для відновлення громадського порядку мітингувальників було запропоновано створити ініціативну групу, представники якої могли б перебувати у судовому залі під час засідання.

"Після цього 12 осіб були допущені в приміщення на судове слухання. Всупереч прохань і вимог дотримуватися чинного законодавства, ці люди відразу почали порушувати громадський порядок і намагалися зірвати судове засідання", - повідомили в управлінні МВС.

Затриманих доставили в Печерське РУ ГУМВС України, де вони дають пояснення щодо мотивів своїх дій.

Нагадаємо, раніше речниця управління Києва Юлія Мусташ заявила, під господарським судом зібралося близько 50 людей. "Спочатку було пікетування, потім вони намагалися прорватися до цього суду. Пошкодили скляні двері, потім утворили ініціативну групу у складі 12 осіб", - сказала вона.

За словами Мусташ, їм дозволили зайти до зали суду, де вони намагалися зірвати засідання, за це їх доправили до Печерського райуправління міліції.