Як відпочити на пляжах Києва: Платні туалети, "космічні" душові і морозиво по 40 гривень

Цього року чиновники пропонують киянам 14 пляжів для купання
 

Як відпочити на пляжах Києва: Платні туа…

З настанням справжньої літньої спеки багато киян гайнули до води, аби не "закипіти". Depo.Київ провів перевірку пляжів міста, щоб знайти переваги і недоліки.

Їдемо до Гідропарку, де розташовано ледь не половину усіх легальних пляжів міста. Вже біля виходу з метро чутно запах смаженого м'яса, який "заливає" попсова музика. В таку спеку багато киян одразу задивляються на морозиво або бокал пінного напою. Проте ціни, м'яко кажучи, не надто низькі. Наприклад, морозиво-ріжок, яке у магазині можна придбати за 20-25 гривень, в Гідропарку коштує 40 грн. Навіть звичайне морозиво у стаканчику менш ніж за 20 гривень не купиш. Стосовно пінного, то мінімальна вартість пляшки – 30 гривень.

Просуваємось в бік води. Перший з пляжів – без назви. Хоча раніше це був пляж для людей з обмеженими можливостями.  

Загалом даний пляж непоганий – є дерев'яні лежаки, бетонна доріжка до Дніпра і фонтанчик для води. Проте на останньому не написано, чи можна цю воду пити.

Також незрозуміло, чому з піску ростуть якісь кущі. Поки вони маленькі, але на пляжі такого явно не має бути.

Далі йдемо до пляжу "Дитячий", який розташований поруч.

Тут є відносно нові роздягальні, які виглядають більш-менш цивільно. 

Біля входу на пляж встановлені одразу п'ять баків для роздільного збору сміття. Для органічних відходів – окремий бак, також є урни для паперу, пластику, скла і металу. 

До самої води лежить спеціальна доріжка, якою охоче користуються відпочивальники. 

Біля виходу з пляжу є відкритий душ і спеціальні крани для миття ніг від піску. Проте усі ці блага цивілізації – наче з минулого століття. 

Неподалік цих пляжів працює стаціонарний туалет, який останніми роками був більше закритий, аніж відкритий. Вбиральня платна – чотири гривні. Всередині умови більш-менш нормальні.

Але найбільш сучасний пляж у столиці – "Венеція", що на Венеційській протоці в Гідропарку. Ще минулого року тут облаштували бетонну доріжку вздовж усього довжелезного пляжу.

Досить цікаво виглядають сучасні душові, зроблені з "нержавійки". 

Проте на пляжі "Венеція" все ж є проблеми, і стосуються вони піска. Якщо на початку пляжу він досить чистий, то чим далі до Русанівської протоки, тим більш з піску стирчать гілляки. 

Також геть кепсько виглядають фонтанчики з водою. Знову ж таки, на них не написано, чи можна пити воду, але навіть руки мити в цих фонтанчиках не дуже приємно, адже вони брудні і навіть трохи вкрились темними плямами і іржею.

Звісно, якщо заплющити очі на деякі прорахунки на столичних пляжах, то можна відпочити досить пристойно. Проте з року в рік комунальники під час підготовки до пляжного сезону наступають на одні й ті ж самі граблі. Наприклад, пісок зі сміттям спостерігався і минулими роками. Ті ж фонтанчики з водою також візуально не надихають. Радує одне: усі проінспектовані нами пляжі – безкоштовні. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook