ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Підприємство депутата Київради засипає водойму на Лівому березі столиці (ФОТО)

На вулиці Здолбунівській, що на Позняках, комунальне підприємство встановило огорожу навколо озера і засипає водойму ґрунтом
Depo.
22 травня 2015 12:00
ФОТО: depo.ua
Підприємство депутата Київради засипає водойму на Лівому березі столиці (ФОТО)
Підприємство депутата Київради засипає водойму на Лівому березі столиці (ФОТО)

Про це у "Фейсбуці" повідомив депутат Київради Василь Гацько, передає Київ.depo.ua.

Він відзначив, що про знищення озера, йому повідомили місцеві мешканці.

"Ми виїхали на місце для з'ясування обставин. Інформаційний стенд, передбачений законодавством, з зображенням об'єкту, замовником, проектувальником, підрядником, відповідальними особами та іншою інформацією відсутній. Необхідних документів у прораба немає. Дозвіл на початок будівельних робіт та картка порушення благоустрою відсутні", - пише Гацько.

Підприємство депутата Київради засипає водойму на Лівому березі столиці  - фото 1

Він додав, що громадських слухань щодо можливої забудови не було, тож мешканцям нічого невідомо про те, хто і чому привіз техніку та розпочав будівельні роботи.

"Увесь цей провокуючий бардак виявився підготовкою території для будівництва кількох житлових будинків на замовлення комунального підприємства. Ця ділянка була передана інвестору для житлової забудови, частина квартир з якої піде для постраждалих афери "Еліта-центр". На це є свіже рішення Київради", - пише Гацько.

Підприємство депутата Київради засипає водойму на Лівому березі столиці  - фото 2

При цьому він додав, що у документах, які проходили Київраду, немає ніякого озера.

Гацько прогнозує, що через відсутність комунікації з громадою та порушення елементарних вимог законодавства на цьому місці також може виникнути будівельний конфлікт.

Підприємство депутата Київради засипає водойму на Лівому березі столиці  - фото 3

Водночас, як повідомили у прес-службі КП "Житлоінвестбуд-УКБ", яке будуватиме житло по вул. Здолбунівській, ніякого озера там немає.

"Частина ділянки, відведеної під будівництво, розташована в низині, де збирається вода, утворюючи багнисту територію. Це не є озером", - йдеться в повідомленні забудовника.

"Житлоінвестбуд-УКБ" посилається на лист КП "Інститут генерального плану міста Києва" від 02 грудня 2014 року, за яким "на ділянці відсутні водні об'єкти".

Підприємство депутата Київради засипає водойму на Лівому березі столиці  - фото 4

"Розташування багнистих територій створює значний дискомфорт для мешканців сусідніх будинків. Жодних звернень про "збереження озера" від місцевих мешканців ніколи не надходило. Земельна ділянка не є в переліку зелених зон Києва", - додав забудовник.

У компанії наголосили, що отримали ділянку під будівництво за рішенням Київради від 26 грудня 2014 року, а 30 грудня 2014 року підписали інвестдоговір.

"КП "Житлоінвестбуд-УКБ" вже оплатило КП "Київське інвестиційне агентство" компенсацію за підготовчі роботи 3 мільйони 41 тисячу 397 гривень та 1% на розвиток інфраструктури - 5 мільйонів 68 тисяч 995 гривень", - йдеться в повідомленні.

Підприємство депутата Київради засипає водойму на Лівому березі столиці  - фото 5

Всі фото з Фейсбук Василя Гацька

У компанії додали, що постраждалі інвестори "Еліти-Центр" отримають 8% збудованого житла (3 826,32 кв. м) і закликали політиків, громадських активістів "не зловживати довірою людей і не шукати гучних скандалів там, де їх немає".

"Проект житлової забудови на вул. Здолбунівській проводиться з урахуванням всіх екологічних стандартів, має незаперечний правовий статус і не завдає шкоди Києву та його громаді", - йдеться в повідомленні.

"Житлоінвестбуд-УКБ" має намір задати будинок в експлуатацію у 2016-2017 роках.

Варто зазначити, що директором комунального підприємства "Житлоінвестбуд-УКБ" є депутат Київради В`ячеслав Непоп. Він не входить в жодну із фракцій Київради.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Позняках, на перетині вул. Здолбунівська та просп. Григоренка, засипають озеро піском.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.