Президентський університет хочуть розмістити на ВДНГ у Києві (ВІДЕО)
Для Президентського університету хочуть відкрити 11 кампусів на ВДНГ у Києві
- Київ
-
2 червня 2021 16:19
Про це у Facebook написав генеральний директор національного комплексу "Експоцентр України" (колишня ВДНГ) Євген Мушкін, передає Depo.Київ.
За його словами, Президентський університет на території ВДНГ матиме 11 кампусів, із яких п'ять профільних наукових.
"Також тут будуть: адміністративний корпус, апарт-готель для студентів, апарт-готель для педагогів, лікарня, дипломатична служба, корпус з офісами іноземних компаній, біокластер і біоклініка. А на додаток – вже наявна інфраструктура та майбутні проєкти культурного, дозвіллєвого, мистецького, експозиційного, спортивного характеру", – написав Мушкін.
Він зазначив, що студенти зможуть користуватися всіма об'єктами інфраструктури ВДНГ.
"Це буде унікальний за програмою та якістю контенту університет в глобальному сенсі (у тому числі завдяки розташуванню саме на ВДНГ), який позитивно впливатиме на цінності, знання та спосіб мислення", – написав Мушкін.
Зазначимо, що у Президентському університеті планують готувати фахівців за найсучаснішими і найбільш затребуваним в майбутньому напрямками:
- ІТ, кібербезпека, штучний інтелект;
- нанотехнології;
- аерокосмічні технології;
- біотехнології та науки про здоров'я;
- енергетичні технології;
- глобалізація і міжнародні комунікації.
Нагадаємо, дещо раніше Шкарлет розповів, скільки грошей потрібно на університет майбутнього.
Як відомо, Зеленський повідомив, що в Україні створять новий заклад вищої освіти – Президентський університет, який готуватиме "людей майбутнього". Він також підписав відповідний указ №217/2021 "Питання проекту "Президентський університет".
31 травня міністр освіти та науки Сергій Шкарлет презентував концепцію Президентського університету і розповів, скільки грошей потрібно на університет майбутнього.
1 червня Шкарлет розповів, хто зможе вступити до Президентського університету.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 20:05Єрмак шукає лояльну заміну Буданову, – політолог
- 18:32Україна розпочала перезавантаження головних держпідприємств у сфері енергетики, — Зеленський
- 12:00Як отримати "зимову тисячу"
- 09:49У Деснянському районі Києва завершили пошуково-рятувальні роботи після вчорашньої атаки рф ФОТО
- 23:53Зеленський обіцяє, що результати перевірки всіх держкомпаній передадуть антикорупційним органам Відео
- 17:34Кличко: Столична громада передала 112 бригаді ТрО ще майже півтори тисячі безпілотників: дрони-перехоплювачі, "Мавіки" та інші ФОТО
- 17:09 Зеленський підписав закон про виплату 50 тисяч гривень при народженні дитини
- 14:04Ворожий удар по будинку в Деснянському район: Деблокували тіло ще однієї людини ФОТО
- 13:01Кількість жертв удару по багатоповерхівці у Києві зросла
- 12:20 Понад сотня рятувальників з собаками шукають людей під завалами будинку в Деснянському районі столиці (ФОТО) ФОТО
- 08:21В Києві внаслідок нічної атаки загинуло троє людей, - Кличко
- 08:01Російська армія атакувала Київщину ракетами та дронами: щонайменше 6 поранених, руйнування у 5 районах
- 07:02Окупанти масовано вдарили по Києву: загинула людина, понад 20 постраждали
- 21:40 Хто відповідає за графіки відключень та як розподіляється електроенергія між областями
- 16:33Для переселенців з Маріуполя зведуть житловий квартал у Білій Церкві: проєкт уже отримав архітектурний концепт
- 16:29"Українська команда" передала зарядні станції бійцям спецпідрозділу "Артан" ГУР Відео
- 12:42Кличко на Інвестфорумі Києва в Берліні зустрівся з представниками ЄБРР та Google: обговорили модернізацію транспорту та безбар’єрність ФОТО
- 10:40У Києві затримали агента росіян, що палив автівки на Оболоні
- 15:15 Суд обрав запобіжний захід "Тенору", який фігурує у справі НАБУ щодо масштабної корупції в енергетиці
Сектор

