ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Рада дозволила узаконити всі незаконні будівництва

Прикриваючись інтересами бабусь, які не можуть узаконити свої будинки, парламент, по суті, дозволив узаконити всі багатоповерхові незаконні будівництва в країні
Depo.
22 квітня 2015 15:03
ФОТО: depo.ua
Рада дозволила узаконити всі незаконні будівництва
Рада дозволила узаконити всі незаконні будівництва

Сьогодні Рада прийняла в першому читанні внесення змін до статті 50 про землеустрій. В офіційному повідомленні про цей закон сказано наступне: "Законопроектом №1280 пропонується включати до проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок копії правовстановлюючих документів на об‘єкти нерухомого майна, розташовані на земельній ділянці, лише за умови, коли «права власності на такі об‘єкти зареєстровані».

Це має усунути перешкоди в оформленні правовстановлюючих документів на земельну ділянку для осіб, які мають на відповідній земельній ділянці об‘єкти нерухомого майна, що ще не зареєстровані. Прийняття зазначеного законопроекту створить для відповідних осіб передумови для безперешкодної реєстрації нерухомого майна, розташованого на земельних ділянках, власність на які ними буде легалізована.

В перекладі на людську мову це означає, що в країні найближчим часом може стартувати масова реєстрація незаконних багатоповерхових забудов. Що можна було б зробити, якби депутати справді думали про бабусь? Найпростіший вихід із ситуації - обмежити квадратуру будинків, які будуть узаконювати. Всі ми знаємо, що сільська хата - це максимум 50-60 квадратних метрів. Отож логічно було б змешити квадратуру і цей закон відразу відсікатиме незаконну багатоквартирну забудову. Проте, існує мінімальна вірогідність, що Рада прийме таке обмеження до другого читання.

 

Мітки: #