Радник Кличка визнав, що столичні лікарні готові до епідемії коронавірусу лише на папері

У лікарні №17 є лише два апарати штучної вентиляції легенів для палат інтенсивної терапії пацієнтів з COVID-19

Радник Кличка визнав, що столичні лікарн…

Про це написав радник мера Києва Максим Бахматов у Facebook після того, як Київський волонтерський штаб провів експертний незалежний аудит міської клінічної лікарні №17 на стан готовності до прийому пацієнтів з COVID-19, інформує Depo.Київ.

"Перед тим, як робити гучні заяви про кількість апаратів ШВЛ (штучної вентиляції легенів. – Ред.) має той чи інший медзаклад, треба розуміти, чи він працює. Чи він просто там є. Окремо слід переконатись чи він буде працювати під час, наприклад, випадкового вимкнення світла. Чи взагалі впевнитись, що в палаті, де він мусить стояти, працюють розетки", - зазначив Бахматов.

Він повідомив, що лікарня №17 перепрофілює старі відділення під прийом пацієнтів з Covid-19.

"Наразі у лікарні є 24 апарати ШВЛ, з них неробочих 8. "Робочих 16, з них 10 не відповідають вимогам та не мають режимів для лікування пацієнтів з гострим респіраторним дистрес-синдромом, яким може ускладнюватись COVID-19. Залишається 6, 4 з них працюють на ургент і не можуть бути залучені для лікування COVID-19… І ось ми вже бачимо, як 24 апарати ШВЛ перетворились на 2. Ще раз, 2 апарати ШВЛ для палат інтенсивної терапії пацієнтів з COVID-19", - написав Бахматов.

За його словами, ця лікарня - не виняток.

Нагадаємо, в Києві визначено госпітальні бази для прийому "другої хвилі" хворих на гостру респіраторну хворобу Covid-19.

У столиці зафіксована перша смерть від коронавірусу.

Читайте також: Україна в ізоляції до 24 квітня: Що відбувається (ХРОНІКА)

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"