Сакральні "перерізання стрічок": Як Кличко піариться на відкритті "недоробок"

Коли не вдається одразу відкрити якусь інфраструктурну фішку, мер і його команда роблять це частинами
 

Сакральні "перерізання стрічок": Як Клич…

Днями мер Кличко анонсував, що 1 листопада відкривається рух новою ділянкою Великої кільцевої дороги. Тоді очільник столиці навіть приїхав на місце майбутньої траси.

Йдеться про дорогу на Мінському масиві. Вже за своєї каденції Кличко обіцяв киянам добудувати відрізок Кільцевої дороги від Мінського проспекту до вулиці Богатирської, де мали звести розв’язку. Кілька років тому її навіть почали будувати, але зараз роботи там фактично "заморожені", хоча цю розв’язку разом з продовженням Кільцевої дороги мали відкрити ще наприкінці 2018-го або на початку 2019-го. Оскільки плани міської влади "зірвалися", у Кличка вирішили піти іншим шляхом і добудували дорогу від проспекту Рокосовського до вулиці Сім’ї Кульженків – остання була також приведена до ладу. Саме цей відрізок Кільцевої дороги і відкрили 1 листопада.

Скрін: google.com/maps

З одного боку, це дещо розвантажить площу Шевченка, через яку постійно їздять фури, щоб потрапити на Кільцеву дорогу. Тепер транзитний транспорт може повертати з вулиці Полярної на вулицю Сім’ї Кульженків і далі виїжджати на Кільцеву дорогу, оминаючи площу Шевченка. Проте загалом питання з Великою кільцевою дорогою цим клаптиком не вирішується. Для того, щоб повністю розвантажити Оболонь від транзитного транспорту у будь-якому випадку потрібно добудувати Кільцеву дорогу до вулиці Богатирської. Але для піару Кличку достатньо і геть невеличкої ділянки Кільцевої дороги, яке відбулось 1 листопада. Мовляв, перед тим, як відкрити усю Кільцеву дорогу на Оболоні, ми будемо відкривати її відрізками. Проте це не єдиний проект Кличка, який він відкривав частинами. Depo.Київ зробив підбірку таких об’єктів.

Парк "Перемога"

У червні 2018 року Кличко відкривав після капітального ремонту парк "Перемога" у Дніпровському районі. Роботи були зроблені на площі близько 7 гектарів, а загалом площа парку складає майже 65 гектарів. Тобто виходить, що Кличко півтора роки тому відкривав фактично десяту частину загальної площі парку. Тоді ж, у червні 2018 року, було заявлено, що міська влада планує зробити капітальний ремонт ще на 35 гектарах. І вже наприкінці 2019 року Кличко знову приїхав до парку "Перемога" для відкриття після капітального ремонту другої черги об’єкту. Мер похизувався новими доріжками, висадженими кущами і новим громадським туалетом, що тепер є у парку. Під час цього Кличко також розповів, що зараз відремонтовано 25 гектарів парку з 65. Таким чином очільник міста вдруге приїхав відкривати оновлений парк, але на той час не було відремонтовано навіть половини площі парку.

Сходи на Пейзажну алею

У липні 2018 року мер Кличко відкрив сходи від Пейзажної алеї на Поділ. Разом з тим очільник столиці також вирішив відкрити частину історичного маршруту, який на той час починався від сходів з Пейзажної алеї до Андріївського узвозу та Алеї художників. Тоді Кличко заявив, що повністю історичний маршрут від Арки дружби народів до Пейзажної алеї відкриють лише тоді, коли зведуть міст через Володимирський узвіз. Останнє сталось наприкінці травня 2019 року, а вже за тиждень Кличко відкрив також Алею художників, заявивши, що таким чином готовий туристичний маршрут від Арки дружби народів до Пейзажної алеї.

Парк Наталка

Те ж саме стосується парку Наталка на затоці Оболонь. Кличко вже кілька разів відривав кожну наступну чергу відреконструйованого парку. Перший раз він сюди приїхав для "перерізання стрічок" ще наприкінці травня 2017 року, заявивши, що новий парк є "золотим стандартом" для зон відпочинку столиці. Вже влітку 2018 року мер столиці знову приїжджає у парк "Наталка", щоб відкрити наступну чергу об’єкту для відпочинку. Втім, повна реконструкція парку ще не завершена, а тому можна очікувати, що мер колись приїде і на відкриття третьої черги парку.

Станція метро "Святошин"

У березні 2019 року піарники мера Кличка оголосили, що він перевірив, як відремонтували станцію метро "Святошин". Очільник столиці особисто приїхав на станцію, щоб подивитися, як оновили платформу, приміщення станції та один з двох вестибюлів. А от другий вестибюлю станції "Святошин" оновили лише більш ніж за півроку, 1 листопада. Тобто Кличко фактично відкривав напівготовий об’єкт.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"