Селфі без верхнього одягу та відкопування авто: Що у Києві накоїв перший сніг

Зима в Києві розпочалась, не дочекавшись грудня

Дискусія на тему "Бути снігу чи ні" завершилась. Вранці 14 листопада кияни поспішали на роботу, щільно ховаючи обличчя під капюшони та шарфи, а ті, хто ще не подбав про рукавиці, дмухав на руки, стоячи на світлофорах, аби трохи їх зігріти.

Втім, сніг став своєрідною атракцією для містян. Вже в перші півгодини мережі Instagram та Facebook заполонили світлини, на яких сміливці позують без пальт та курток під снігом, хтось фільмував з висоти засніжені автівки та тротуари, хтось робив тематичні фото, на яких головним об'єктом виступає чашка кави на фоні вікна, за яким падає сніг.

#firstsnow #kyiv

Публикация от Vitalii Khmaruk (@khmaruk.vitalii)

Не чекаючи, доки тротуари та дороги вкриються сніжним покровом, на дорогу виїхали комунальники зі снігоприбиральною технікою.

Джерело фото: КМДА

Проблеми з рухом авто виникли на лівому березі Києва. Деякі кияни скаржились на те, що доводилось стояти в заторах. В той же час комунальники попросили водіїв заздалегідь, аби ті, по можливості, під час снігопаду пересаджувались на громадський транспорт.

Нагадаємо, що Державна служба із надзвичайних ситуацій до погіршення погодніх умов в Україні готова й постійно перебуває в режимі "бойової готовності".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook