Серед мешканців Київщини паніка: там будують гуртожиток для сирійських біженців
У місті Яготин Київської області міграційна служба поселить більш як 200 біженців із Сирії. Для цього будують гуртожиток
- Київ
-
29 лютого 2016 15:15

Мешканці Яготина виступили проти такого сусідства, повідомляє Depo.Київ з посиланням на Вгору.
Забудовник твердить, що гуртожиток будували для чорнобильців. Згодом Міграційна служба перекваліфікувала будівництво. Фінансували роботи з Євросоюзу і держбюджету.
Яготинці переконують, що побоюються асоціальної поведінки, сплеску хвороб та підвищення рівня злочинності у містечку.
"Ці люди принесуть нам багато проблем, а у нас їх у районі й так достатньо", – каже громадський активіст Іван Заморський.
Міський голова Яготина Наталя Дзюба зауважила, що вона розуміє проблеми переселенців із Сирії й співчуває людям. Але варто піклуватися й про своїх мешканців.
Вона наполягає на тому, щоб частину збудованого приміщення віддали сирійцям, а іншу частину – переселенцям з Донбасу.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 13:51 СБУ затримала у Києві китайських шпигунів: Розвідували секретні дані про розробку "Нептунів" ФОТО
- 13:25Європейська бізнес асоціація закликала Міністерство розвитку не вводити коефіцієнти до залізничних тарифів у напрямку портів: "Укрзалізниця" отримає збитки
- 10:23Директор департаменту КМВА отримав підозру через переплату майже 5 млн грн за генератори
- 09:51Київщина зазнала масованої комбінованої атаки: Є поранені та руйнування ФОТО
- 21:26 Пакунок школяра: Батьки першокласників отримуватимуть 5 000 грн допомоги через Дію
- 19:37У підземному переході до київського метро незаконно продають вейпи та рідини до них, – ЗМІ ФОТО
- 13:12Повітряне командування "Центр" подякувало владі Києва за системну підтримку і закликало не поширювати брехню про ППО столиці
- 09:14У Києві невідомий впритул розстріляв водія авто. Чоловік загинув
- 08:23У Києві наслідки дронового удару фіксують у трьох районах
- 14:29В українських потягах побільшало жіночих купе
- 16:45У Києві затримали чоловіка, який вистрілив у бік підтіків ФОТО
- 15:45 В Україні можуть ввести чотириденний робочий тиждень, - Гетманцев
- 20:53Випусник однієї зі столичних шкіл коригував масовані атаки рашистів по Києву
- 18:10Алфьоров зустрівся з колективом і представив п'ять базових напрямів трансформації УІНП
- 08:02На Київщині через повітряну атаку спалахнули пожежі, пошкоджені багатоповерхівки
- 07:01Окупанти вдарили по Києву:, постраждали щонайменше 14 людей
- 17:50Три військові підрозділи отримали ще 2350 дронів різних типів від столичної громади, — Кличко
- 16:25Брати Клички передали столичному центру реабілітації сучасні ноутбуки для лікарів та пацієнтів
- 21:18Трасу Київ-Чоп після вибуху на Житомирщині перекрили в обох напрямках