ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Штраф за незаконно зрубану ялинку сягне 13 тисяч

Перед Новим роком будуть посилені заходи з охорони ялинок та сосен, які ростуть в міських лісах
Depo.
16 грудня 2015 10:26
ФОТО: depo.ua
Штраф за незаконно зрубану ялинку сягне 13 тисяч
Штраф за незаконно зрубану ялинку сягне 13 тисяч

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу КО "Київзеленбуд".

Так, силами особового складу лісо-паркових господарств спільно з лісовою охороною посилено патрулювання вічно-зелених плантацій.

Чинним законодавством України, на осіб, зрізали хвойне дерево з метою наживи, буде накладено штраф, залежно від діаметра рослини - від 269 грн. до 13 617 грн.

Нагадаємо, що у 2015 році лісівниками в рамках запланованого лісовідновлення було створено понад 100 га. лісових культур.

У різні роки з вирубуванням ялинок у міських параках боролися різними способами, навіть обробляли дерева різними "пахучими" розчинами аби відлякати браконьєрів.

Зазначимо, що в Києві працюватиме 13 ялинкових ярмарків, де продаватимуть сертифіковані сосни та ялини, вирощені в екологічно чистій зоні. Як і торік, на всі законно зрубані дерева, які пройшли радіаційний контроль, будуть прикріплені спеціальні чіпи. Ялинки без чіпів будуть вважатися незаконними. Новорічна ялинка коштуватиме киянам від 100 гривень.

Де в Києві можна буде купити новорічну ялинку (КАРТА).

Також кияни можуть замовити новорічну ялинку по інтернету.

Волонтери української організації WWF вирішили створити мапу розсадників та магазинів живих ялинок в горщиках, аби заохотити українців ставитись до живої природи турботливіше.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ