ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Скандальний забудовник у Києві хоче підкупити греко-католиків землею

Президент державної будівельної корпорації "Укрбуд" Максим Микитась, що веде скандальне будівництво на Микільській Слобідці, заявляє, що має намір передати землю біля Патріаршого собору у дар церкві та допомогти храму з ремонтом
Depo.
23 червня 2015 14:12
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на сайт "Укрбуду".

"Перед церквою більше 70 соток нашої землі. Ми готові її передати в дар церкві, щоб була можливість проводити хресний хід", - сказав забудовник.

У той же час Микитась наголосив, що підстав стверджувати, що тріщина на підлозі Патріаршого собору з'явилась у результаті будівництва житлового комплексу, немає.

"Експертиза не проводилась, а технологія будівництва не передбачає динамічних навантажень. Будівництво ведеться за допомогою технології буроін'єкційних свай. Буриться свердловина, тільки потім заливається бетоном, тобто вібрації виключені", - запевнив Микитась.

Він додав, що з метою уникнення подальших спекуляцій на цю тему, "Укрбуд" готовий провести необхідні ремонтні роботи у соборі.

"Ми відремонтуємо, і будемо здійснювати технічний нагляд, а церкві, напевно, краще отримати красиву будівлю і хороших сусідів, замість пустиря і звалища, які були поруч", - підсумував Микитась.

Нагадаємо, через будівництво на Микільській Слобідці тріскається Патріарший собор, що знаходиться поряд. Кияни проти такого будівництва, адже воно знаходиться на березі Дніпра, що заборонено.

Як сьогодні повідомляв Київ.depo.ua, на будівництві, що ведеться на березі Дніпра, знову з`явилися робітники.

Варто додати, що наприкінці квітня поточного року Київський апеляційний господарський суд заборонив будівництво будь-яким компаніям в межах вулиці Микільсько-Слобідської.

Але на початку червня на сайті корпорації "Укрбуд", яка є одним із забудовником на цій території, з`явилася інформація, що 3 червня 2015 року Київський апеляційний господарський суд, після вивчення поданих документів, виніс рішення про законність володіння земельною ділянкою на вул. Микільсько-Слобідській компанією, яка за договором надала його для будівництва. У компанії-забудовнику вважають, що мають повне право вести роботи на цій ділянці, адже зібрали увесь набір дозвільних документів.

Будівництво житлового комплексу на Микільській Слобідці веде компанія "Укрбуд" президентом якої є Максим Микитась. Цей бізнесмен входить до складу фракції мера Кличка у Київраді.

Більше новин про життя столиці читайте на Київ.depo.ua.