Скандального забудовника Войцеховського судитимуть у вересні
Деснянський райсуд Києва 11 вересня проведе підготовче засідання в справі скандального забудовника Анатолія Войцеховського
- Київ
-
16 серпня 2017 13:06
Про це повідомляють "Українські новини" з посиланням на адвоката Войцеховського Юліана Волошина, передає Depo.Київ.
Час початку засідання адвокат не назвав.
Він нагадав, що стосовно його підзахисного діє запобіжний захід у вигляді застави 14 мільйонів гривень, які він раніше вніс.
Войцеховський обвинувачується в несплаті 12,5 мільйона гривень податків, створенні організованої злочинної організації й заволодінні 2,6 мільйона гривень при будівництві житлового комплексу "Перлина Троєщини" у столиці.
Нагадаємо, у грудні 2016 року Генпрокуратура направила до Деснянського райсуду Києва кримінальне провадження стосовно афериста Войцеховського.
У ніч на 17 липня 2016 року Печерський суд Києва призначив забудовнику запобіжний захід у вигляді двох місяців ув'язнення з можливістю вийти під заставу у 14 мільйонів гривень. Прокуратура вимагала 50 мільйонів застави.
27 липня стало відомо, що Войцеховський вийшов під заставу, хоча раніше адвокат заявляв, що в його підзахисного немає таких грошей.
Через будівельну аферу Войцеховського 10 тисяч українців можуть залишитися без квартир та грошей (це вшестеро більше, ніж інвесторів відомої будівельної піраміди "Еліта-центр").
Войцеховський є одним з найбільш скандальних забудовників столиці.
У власності Войцеховського перебуває 21 квартира у Києві, 5 приміських будинків, ферма з рестораном та приватним зоопарком та близько 50 гектарів землі.
Столична влада власникам квартир у будинках Войцеховського порадила шукати на зиму інше житло через неможливість підключити ці будівлі до опалення.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 11:31На Київщині внаслідок масованої атаки є загибла та поранені
- 11:20Нічний удар по Києву: зазнав пошкоджень кампус КПІ ім. Сікорського (ФОТО)
- 10:16Кількість постраждалих у Києві зростає: Відомо про 25 поранених, серед яких 4 дитини
- 10:06Російська ракета знищила квартиру фронтмена гурту "Антитіла" Тараса Тополі (ФОТО) ФОТО
- 08:41 Росіяни вдарили по Києву: В зруйнованому будинку в Шевченківському районі загинуло щонайменше 6 людей ФОТО
- 16:43 москва передала Україні 20 тіл росіян, — Зеленський
- 15:35Популярні напрямки у літній сезон: Укрзалізниця призначає додаткові поїзди
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 10:36На Київщині вандал пошкодив понад 80 надмогильних споруд
- 16:27Кличко передав на фронт чергову партію допомоги від киян – понад 2300 безпілотників та системи РЕБ ФОТО
- 20:09Прогресивна стоматологія в Києві: сучасні рішення в клініці AVE DENT на Васильківській Актуально
- 16:36Під час масованого обстрілу Києва спрацювало обладнання, закуплене завдяки Кіноспілці: проєкт "Очі ППО" рятує життя ФОТО
- 11:58Зеленський приїхав на місце влучання російської ракети в Солом'янському районі Відео
- 22:22Пʼятеро загиблих у Соломʼянському районі столиці поки не ідентифіковані, - МВС
- 20:31Рятувальну операцію на місці ракетно-дронової атаки рф на столицю завершили: Усі подробиці (ФОТО) ФОТО
- 20:10 Українцям дозволили множинне громадянство, але є "вето"
- 18:19Віталій Кличко відвідав у лікарні постраждалих від чергового російського обстрілу киян та розповів про умови лікування
- 17:00 Удар по Києву: кількість жертв зросла до 28
- 16:07Рада відклала штрафи за недодавання біоетанолу в бензин на АЗС