ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Скільки Петро Мельник відсудить в України за свої страждання

Після того, як суд офіційно визнав ректора Ірпінського податкового університету Петра Мельника кришталево чесною людиною, він просто змушений вимагати від держави компенсацію за моральні і фізичні страждання
Depo.
9 липня 2015 17:18
ФОТО: depo.ua
Скільки Петро Мельник відсудить в України за свої страждання
Скільки Петро Мельник відсудить в України за свої страждання

Колишній регіонал та ректор податкового університету, що в Ірпені Петро Мельник нарешті може полегшено зітхнути, його поневіряння, що тривали майже два роки, скінчилися цілком позитивно. Ірпінський суд не лише виправдав звинувачуваного у корупції екс-регіонала. А й зняв арешт з його чималенького майна, нажитого, як тепер всім відомо, виключно на ректорську та депутатську зарплати.

У нас, звісно, немає жодних підстав сумніватися у чесності та неупередженості Ірпінського міського суду, як і інших українських судів. Звісно, дурна слава про один з найкорумпованішіх вишів країни, яку розносять студенти та випускники податкового університету, це - наклепи недоброзичливців. І правда, звідки юним студентам знати, чи вимагають за вступ до їхнього університету хабарі. А що стосується, 120 тис. гривень, вилучених у Мельника під час затримання, так це, зрозуміло, провокація колишньої "злочинної влади".

Отже, виявляється, що Мельник - це нещасна найчесніша людина, що стала жертвою переслідування з боку держави. Під чим підписалися судді Ірпінського суду.

Але якщо Мельник жертва державного свавілля, який змушений був носити незручний електронний браслет, а потім, знявши його, тікати вночі з-під домашнього арешту лісовими стежками та болотами у Білорусь, звідки перебиратися аж у Сполучені штати, щоб там переховуватись до перемоги Революції Гідності, то він мусить отримати компенсацію за нелюдські страждання, що випали на його долю у досить поважному віці і при не найкращому здоров‘ї.

Тому не будемо дивуватися, якщо за якийсь час пан Мельник звернеться до Європейського суду з прав людини, аби той зобов‘язав виплатити жертві переслідувань чималеньку компенсацію - скільки-то мільйонів євро. Бо в такій ситуації, ти або злочинець, або жертва злочину. І. якщо український суд говорить "А", визнаючи ректора невинним, має бути сказано і "Б", і пан Мельник мусить отримати кругленьку суму, яка не поверне йому втрачені роки і втрачену вигоду, але стане хоч слабенькою розрадою для його розбитого серця.