Сміттєве ноу-хау від Кличка: Кияни будуть по-новому сплачувати за вивезення відходів

Столична влада вирішила, що кияни мають окремо сплачувати за послугу із вивезення сміття

Про це повідомляє кореспондент Depo.Київ.

Зокрема, за словами заступника мера столиці Петра Пантелеєва, сьогодні послуга з вивозу сміття включена до загальної послуги із утримання будинків та прибудинкових територій.

Окрім цього, тариф на вивезення сміття обчислюється згідно квадратних метрів квартири. Втім, Петро Пантелеєв каже, що у квартирі може жити багато людей і вони продукують набагато більше сміття, аніж може бути за нормами.

Тому чиновник запропонував сплачувати за вивіз сміття, враховуючи кількість людей, що проживають у квартирі. Тобто, проживає більше людей у помешканні – плата більша.

Загалом головна фішка даного рішення – виведення послуги з вивезення сміття в окрему послугу, яка зараз просто включена до квартплати.

Петро Пантелеєв пообіцяв, що згідно даного рішення, тариф на вивезення сміття не підвищиться. Втім, деякі депутати Київради дуже в цьому сумніваються. Мовляв, якщо вивезення сміття у столиці нададуть приватним компаніями, то через певний час вони скажуть, що тариф економічно необгрунтований, що призведе до підвищення плати за вивіз сміття.

З іншого боку деякі депутати заявили, що навряд чи покращиться якісь послуг із вивезення сміття.

У мерії заявляють, що виведення тарифу на вивезення сміття зі складу тарифу на утримання будинків продиктоване законом про поводження із побутовими відходами. Мовляв, столична влада просто виконує закони, не чекаючи доки керівництво країни накаже це робити.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook