У столичному автобусі кондуктор втратила свідомість

Сталося це в автобусі, що курсує на маршруті №114

Про це повідомляє кореспондент Depo.Київ.

Зокрема, жінка-кондуктор відчула себе погано і на найближчій зупинці її вивели пасажири. В якийсь момент кондуктор почала втрачали свідомість і її під руки зловив один з пасажирів. Після цього жінку посадили на асфальт і почали "відкачувати".

Сталося усе це на вулиці Електриків, коли автобус №114 з державним номером "АА 2448 АА" їхав в бік центру близько 10:40 ранку, 14 серпня. В зв'язку з поганим самопочуттям кондуктора, автобус вимушено простояв на зупинці близько десяти хвилин, адже водій також надавав допомогу жінці.

Можна припустити, що кондуктор втратила свідомість через те, що в салоні автобусів №114 дуже спекотно. І це незважаючи на те, що в салоні працює кондиціонер. Втім, з отворів вентиляції холодне повітря дме так слабко, що пасажири просто стікають потом через переповненість салону людьми.

Depo.Київ вже писав, що автобус маршруту №114 курсує з надзвичайними запізненнями і в багатьох випадках його потрібно чекати по 30-40 хвилин. Усе це призводить до того, що автобус №114 вже на початку маршруту повністю "набивається" людьми і згодом усі їдуть, як шпроти в банці. Ось виглядав салон автобусу під час рейсу, коли кондуктор втратила свідомість. Пройти через увесь салон надзвичайно важко, а до того ж стоїть неймовірна задуха.

Тому кондиціонер увімкнений на мінімальний режим абсолютно не рятує пасажирів від спеки, що може вплинути на їхнє самопочуття, як це трапилася з кондуктором.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook