ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Столична влада знайшла майданчики під демонтовані МАФи

Столична влада знайшла ще два майданчики, на які звозитиме демонтовані незаконні МАФи
Depo.
2 листопада 2015 17:13
ФОТО: depo.ua

Про це заявив директор Департаменту благоустрою Дмитро Білоцерковець, повідомляє Depo.Київ з посиланням на "Українську правду. Київ".

"Один майданчик на Оболоні – вулиця Озерна 1-3, а другий – на вулиці Канальній у Дарницькому районі", - сказав чиновник.

За його словами, досі у місті було три штрафмайданчики для кіосків.

"Два з них заповнені повністю, а один десь на 75%. Але він на правому березі, а наразі демонтаж триває на лівому. Тому ми шукали майданчик на лівому", - пояснив Білоцерковець.

Він пояснив, що наразі Київ змушений накопичувати незаконні МАФи на штраф майданчиках – їх не можна ні використати на благо столиці, на продати чи віддати.
"Закон нам не дозволяє раніше, ніж через 5 років, визнати це майно безгосподарним і мати право ним розпоряджатися на благо міста – утилізувати, чи використати як вторинну сировину", - пояснив Білоцерковець.

Він додав, що позиція влади чітка – МАФи не повертатимуть їх власникам доти, доки у місті не зникне останній незаконний кіоск. Зробити це планують до кінця 2016 року.

"Після цього в принципі можна розглядати питання повернення МАФів їх власникам після сплати демонтажних робіт (близько 5 тисяч гривень за один кіоск) і з одною умовою – не ставити більше ці кіоски у Києві", - пояснив Білоцерковець.

Більше новин про життя Києва читайте на Depo.Київ.