ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Столичні пляжі, на яких безпечно купатися (СПИСОК)

У Київській міськдержадміністрації склали список водойм, у яких не рекомендовано купатися з тих чи інших причин у новому купальному сезоні
Depo.
28 травня 2015 17:16
ФОТО: depo.ua
Столичні пляжі, на яких безпечно купатися (СПИСОК)
Столичні пляжі, на яких безпечно купатися (СПИСОК)

Про це повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на розпорядження КМДА. 

Зокрема, 23 озера та ставки визнані такими, що не відповідають санітарним нормам, решту забракували через можливі зсуви та відкритий зливостік.

Так, у Голосіївському районі рекомендовано утриматися від купання в: Дідорівських ставках, Голосіївських ставках ( парк ім. Рильського), Мишоловських ставках, ставках житловго масиву Теремки-2.

Дарницький район: озеро Нижній Тельбін та озеро Вирлиця, затоки Комуніст та Берковщина, озеро Сонячне ( вул. Ревуцького), водойми на проспекті Бажана, озера - Пономарівське, Небріж, Тягле, Мартишев, Підбірне, Гарячка, Заплавне,озера у парку Партизанської слави.

Деснянський район: озеро Алмазне, відкриті водойми вздовж вулиці Закревського (6 штук).

Дніпровський район: озера - Бобровня, Гнилуша, Кругле, Берізка ( Гідропарк), Русанівський канал, Північно-Дарницький меліоративний канал, Русанівська протока на вулиці Микільсько-Слобідська.

Оболонський район: система штучних озер Опечень ( 6 штук), затока Верблюд, озеро Центральне.

Святошинський район: озеро Віра, ставок №15 на річці Нивка ( вул. Ушакова), водойма на вулиці Булгакова.

Солом'янський район: ставок у смт. Коцюбинське, ставок на вулиці Прилужній, ставок на річці Нивка( вул. Трублаїні), три ставки на річці Нивка ( Жуляни), три Совські ставки, три ставки в балці Проня, ставок у парку Відрадний.

Печерський район: озера - Видубицьке, Либідське.

Подільський район: озера - Куренівське, Сирецьке, Дубки, Синє, Голубе, Петровське, ставки на Хуторі Шевченка.

Шевченківський район: ставки у парку Нивки ( 6 об'єктів)

Крім того, розпорядженням КМДА створено 15 рятувальних постів та станцій в зонах відпочинку та пляжах: "Наталка", "Святошин", "Райдуга", "Тельбін", "Вербний", "Пуща Водиця", "Центральний", "Дитячий", "Венеція", "Золотий", "Чоорторий", "Передмістна Слобідка",Дніпровська рів'єра", "Десенка", "Галерна", "Троєщина", "Веселка", "Довбичка", "Верхня".

Нагадаємо, відпочинок з купанням дозволено у Парку культури і відпочинку на Дніпрі в Деснянському районі, на річці Горенка й озері Вербному в Оболонському районі, на острові Долобецькому (пляжі "Молодіжний" і "Венеція"), Венеціанському (пляжі "Дитячий", "Золотий", "Передмостова Слобідка"), озері Райдужному й Тельбін і Трухановому острові в Дніпровському районі Києва.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.