Столичний плавець, якого ловили більше десятка копів, пояснив свій вчинок

На думку активіста Валентина Бурянова, заборона ходити в певні місця під відкритим небом – це порушення Конституції України
 

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на сторінку у Facebook активіста Валентина Бурянова.

По-перше чоловік заявив, що з усією серйозністю ставиться до пандемії коронавірусу і вважає, що карантинні заходи мають продовжуватися, але це має відбуватися із дотриманням Конституційних прав. До того ж активіст нагадує, що кожен громадянин України має право на життя, право на власну позицію, право на вільне пересування у просторі. А це гарантується як міжнародно-правовими нормами, так і Конститицією України, яка має установчий характер і найвищу юридичну силу.

ншими словами – будь-який нормативно-правовий акт, що суперечить Конституції, не має виконуватись. Часткове та нетривале порушення конституційних прав можливе лише у двох випадках: надзвичайний стан, військовий стан. Кожен з яких приймається лише на засіданні Верховної Ради України, чого досі не сталося", – пише активіст.

В той самий час Валентин Бурянов наголошує, що коли поліцейські не впускають до Гідропарку людей, щоб займатися спортом, порушується Конституція України у праві людей вільно переміщуватися.

Нагадаємо, в столичному Гідропарку більше десятка копів ловили плавця, який хотів займатися спортом. 

Всі новини Києва читайте на Depo.Київ

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"