UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

"Сухий закон". Кияни пропонують скасувати заборону на алкоголь через туристів

Кияни звернулися у столичну мерію з ініціативою скасувати заборону на продаж алкоголю в нічний час з п’ятниці по неділю та скоротити часові рамки обмеження в інші дні

"Сухий закон". Кияни пропонують скасуват…

Відповідна петиція зареєстрована на сайті Київської міської ради, інформує Depo.Київ

Кияни вважають, що заборона на продаж алкоголю занадто сувора з огляду на той факт, що Київ стає все популярнішим для туристів. "Київ – європейське місто вільних людей. Столиця України. Але от невдача: купити спиртне навіть у вихідний день після 23:00 можна тільки в деяких магазинах або з рук, а іноді за подвійною ціною і невідомої якості. Гості Києва, які приїжджають з інших міст або країн, завжди вражені таким обмеженням", – пише Родіон Бузикін.

В якості вирішення питання автор петиції пропонує встановити тимчасові рамки на продаж спиртного з 00:00 до 07:00 в будні дні і скасувати їх з вечора п’ятниці до вечора неділі.

Додамо, що у вересні на сайті Київської міської ради з’явилася петиція з вимогою зменшити тимчасовий ценз та скоротити "безалкогольну ніч" на кілька годин.

Нагадаємо, що у жовтні 2016 року офіційна газета Київради "Хрещатик" опублікувала рішення про заборону реалізації алкогольних напоїв і пива в стаціонарних об'єктах торгівлі з 23:00 до 10:00. Але кияни вигадували нові методи боротьби із "сухим законом".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook