Тищенко зробив сексистську заяву під час свого виступу в Київраді (ВІДЕО)
Під час власної промови в Київраді, Микола Тищенко назвав народну депутатку "дівчинкою, що посміхається"
- Київ
-
3 лютого 2022 18:38

Депутат від "Слуги народу" Микола Тищенко осоромився під час коментування створення райрад в Києві, коли назвав народну депутатку "дівчинкою, що посміхається". Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на трансляцію сесії Київради на телеканалі "Київ".
Микола Тищенко був проти створення районних рад і вимагав перенести голосування. Він зауважив, що владі потрібно зшивати країну, а не ще більше її роз’єднувати, особливо під час загрози війни.
Тищенко сказав, що депутати це розуміють, але під час промови назвав одну з народну депутатку "дівчинкою, що посміхається".
"Ми всі розумно ставимося до цих подій, і ви – дівчинка, яка посміхається під час війни, народний депутат, який посміхається. Тому зараз треба розуміти, що це лише політичне рішення", – наголосив депутат.
Він пояснив, що підтримує створення місцевого самоврядування в районах Києва, але наразі ця ініціатива виглядає популістською.
"Вона не заради киян і не для киян, кияни не згодні, щоб ними хтось керував. Кияни хочуть жити в столиці, яка є прикладом. Щоб ми не чули про стовпчики, які не дають паркуватися киянам, щоб депутати не руйнували бізнес. Тому сьогодні багато проблем з ЖКГ та прибудинковими територіями, які потрібно вирішувати першими", – зазначив Микола Тищенко.
Нагадаємо, 3 лютого депутати Київради більшістю голосів підтримали відновлення у столиці районних рад як органів місцевого самоврядування.
При цьому, депутати "Слуги народу" разом з нардепами Миколою Тищенком та Лесею Забуранною заблокували трибуну та вимагали від мера Віталія Кличка перенести розгляд питання про відновлення райрад.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 18:31Повністю відкривається рух Подільським мостом та новозбудованим тунелем, — Віталій Кличко ФОТО
- 14:41500 кілометрів заради захисників: Тетяна Ляшук успішно завершила благодійний марафон Україною Актуально
- 13:17Вилучення 8 млрд грн у Києва б’є по силах оборони, — заступник командира полку безпілотних систем "Ахіллес" ФОТО
- 12:55 Як протидіяти новому штаму коронавірусу: Українські вірусологи поділилися результатами досліджень Новини компаній
- 10:54В Києві керівник та бухгалтер державного ліцею розікрали понад 11 млн грн
- 08:02"УЗ" призначила на кінець літа додатковий поїзд Київ — Львів (ГРАФІК)
- 07:01У Києві через візит іноземних делегацій обмежуватимуть проїзд
- 23:30Відбулися перші матчі фінального кола кваліфікації єврокубків: як виступили "Динамо", "Шахтар" і "Полісся"
- 22:43У центрі столиці завтра, 22 серпня, обмежать рух транспорту
- 18:46"Не розумію війни влади проти Києва в той час, коли кров українців ллється рікою", — командир батальйону "Свобода"
- 17:57Кличко зустрівся з головою комітету оборони Бундестагу – наголосив на критичній важливості посилення військової підтримки ФОТО
- 17:50 Рада підтримала законопроєкт про виплати для військових, які потребують лікування після полону
- 15:518 млрд з бюджету Києва на підтримку ЗСУ зникнуть у безкінечній фінансовій дірі "УЗ", — замкомбата 3-ої ОШБр
- 15:24Олена Зеленська анонсувала тему цьогорічного Саміту перших леді та джентльменів
- 14:55Місто позбавляють ресурсів, щоб тиснути на самоврядування, — Кличко про вилучення 8 млрд з бюджету Києва
- 14:05Монобільшість обікрала Київ та ЗСУ на 8 млрд, — екснардеп
- 12:09Чергова атака на Київ та його мера Віталія Кличка, — заява УДАРУ щодо вилучення 8 млрд з бюджету столиці
- 16:24Віталій Кличко провів зустріч з лідерами ЄС щодо перемовин у Вашингтоні
- 11:10Групу ворожих агентів, у "фокусі" яких був Київ та Одещина, викрила СБУ ФОТО