ТОП-7 "злодіїв у законі", яких за останній рік зловили у Києві

У столиці регулярно затримують так званих "злодіїв у законі", які дуже полюбляють приїжджати ледь не з усього світу саме до України

ТОП-7 "злодіїв у законі", яких за останн…

Днями у столиці затримали чергового "злодія в законі". Цього разу до рук поліції потрапив "Коба Руставський". Його розшукували правоохоронці Іспанії ще з 2016 року. Сам же "Коба Руставський" хотів закріпитися у Києві, щоб впливати на криміналітет столиці. Але, як кажуть, не судилося.

У свою чергу Depo.Київ вирішив зробити підбірку "злодіїв у законі", яких за останній рік затримували у столиці України.

Сьоме місце 

Рівно рік тому, на початку березня, в одному з ресторанів на бульварі Верховної Ради зібрались кримінальні авторитети, щоб з’ясувати хто і як далі буде впливати на криміналітет в Україні. Лідером на цій зустрічі був уродженець Грузії Лаша Джачвліані, який є "злодієм у законі" на прізвисько "Сфан". "Коронували" його ще у 1985 році у Тбілісі. Він хотів стати куратором квартирних злодіїв, але цьому – як і іншим планам – завадила поліція.

Шосте місце

Наприкінці березня 2019 року на гачок до правоохоронці потрапив ще один "злодій у законі" грузинського походження на прізвисько "Валера Кутаїський". "Коронували" його ще на початку 2000-х років у Москві. Саме з Росії "Валера Кутаїський" і прибув до України. "Злодій в законі" кілька разів відсидів у Грузії за тяжкі злочини, а в Києві хотів брати участь у так званих "сходках", щоб керувати криміналітетом.

П'яте місце 

У квітні 2019 року на Київщині зловили "злодія в законі" на прізвисько "Барит Бухарський". Його довгий час розшукували правоохоронці Іспанії. Тоді ж поліція Київщини заявила, що "Батир Бухарський" був "коронований" у Москві ще "дідом Хасаном", який вважався одним з патріархів злочинного світу Росії. Тривалий термін "Батир Бухарський" був довіреною особою "злодія в законі" В’ячеслава Іванькова на прізвисько "Япончик". З 2001 по 2010 рік проживав у Барселоні та відповідав за легалізацію грошей російських злодійських кланів.

Четверте місце

В липні 2019 року у Києві було затримано "злодія в законі" "Нукрі Гальського". У грудні 2018 році його вже затримували у столиці, коли він хотів керувати різноманітними злочинцями. "Нукрі Гальського" "коронували" в Туреччині, а у Києві він організовував так звані "сходи" інших "злодіїв в законі". Після затримання його видворили до Туреччини.

Третє місце

Наприкінці листопада 2019 року у Києві поліція затримала "злодія в законі" на прізвисько "Дато Сфан". Йому 47 років і 21 з них "злодій в законі" провів у в’язниці на території Росії. У 2014 році "Дато Сфана" "коронували" на території Туреччини. Він хотів стати ледь не королем злочинного світу столиці. Також в його обов’язки мало організовувати та брати участь у так званих "сходках".

Друге місце 

На початку грудня 2019 року поліція затримала на Київщині "злодія в законі" на прізвисько "Гега Озургетський". Головна його мета приїзду до столичного регіону – об’єднати молодь у злочинні угруповання "для дестабілізації ситуації у Києві та області".  

Перше місце 

На почату 2020 року столична поліція затримала "злодія в законі" на прізвисько "Камо Московський". Він незаконно потрапив на територію України, щоб не відбувати покарання на Росії. "Камо Московського" "коронували" ще у 1983 році в Тбілісі. Зі своїх 57 років 30 він провів у в’язниці на території Росії. Після затримання "злодія в законі" вирішується питання про його видворення з України та заборони в’їзду.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"