ТОП-9 "обдарованих" номінантів премії "Катаюсь, як.."

Багато столичних водіїв гасають містом, як їм заманеться, а інша частина шоферів продовжує паркуватися так, що пішоходи – просто у шоці

Depo.
21 жовтня 2017 18:00
ФОТО: depo.ua

Depo.Київ продовжує свою постійну рубрику про водіїв, які неправильно - і це дуже м'яко сказано - паркуються, або їздять вулицями міста. Як завжди, підбірку водіїв-жлобів за останні кілька місяців ми оформили у такий собі "Хіт-парад".

Почнемо з номінації "Паркуюсь, як жлоб"

У цю номінацію потрапили водії, які паркувалися так, що заважали пішоходам, але усе це було не надто критично для руху людей.

Третє місце посідає водій позашляховика, який змусив пішоходів тертися одежею об сміттєвий бак. На вулиці Златоустівській водії полюбляють паркуватися на тротуарі, але даний водій перевершив усі очікування.


Друге місце у цій номінації посідає водій з Донецька, який вирішив, що у столиці пішоходів не існує. Як наслідок, люди вимушені обходити авто, хто як може.

Перше місце виборює водій "Шкоди", який припаркувався прямісінько на пішохідному переході на перетині бульвару Шевченка та вулиці Володимирської. Більше того, водій продовжував сидіти за кермом, незважаючи на те, що авто стоїть з порушенням правил.

Далі переходимо до номінації "Паркуюсь, як дегенерат"

Сюди потрапили водії, які взагалі не думають про пішоходів, і через це не можна пройти ні тротуаром, ні пішохідною зоною.

Третє місце займає водій позашляховика "Мерседес". І знову тут фігурує вулиця Златоустівська, що біля Національного цирку. Машина стояла так, що пішоходам доводилося йти зеленою зоною, де багато собачих "мін".

Друге місце посідає водій "ГАЗелі", який став на пішохідній зоні біля світлофору. Велика автівка фактично перекрила половину пішохідного переходу.

Переможцем у цій номінації стає водій з Одеси, що припаркувався на Голосіївському проспекті. Припаркувався так, що пішоходам не залишилося місця.

ФОТО: "Фейсбук" "Типовий Голосіїв".

Ну і нарешті - найулюбленіша номінація наших читачів - "Паркуюсь, як мудак". Тут зібрані водії, які зовсім еталонно чхали на інтереси пішоходів та дітей.

Третє місце посідає автівка з номерами поліції. На вулиці Леонтовича ця автівка стояла на самісінькій "зебрі", що є грубим порушенням правил.

Друге місце віддаємо водієві позашляховика, який біля одного з торговельних центрів припаркувався навпроти пандусу для інвалідних візків. Тому людям з обмеженими можливостями доводилося якось викручуватися.

І безумовним переможцем усього "хіт-параду" визнано водія позашляховика "Мерседес". На початку жовтня цей джип літав трамвайними коліями неподалік Куренівського парку. Цікаво, що проїжджа частина, що знаходиться поряд з коліями, була фактично вільна від транспорту.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ