Тхне зі зливоприймачів, злазить асфальт і стіна обвалюється: Які проблеми найбільше турбують киян

Здебільшого кияни скаржаться на проблеми у житлово-комунальному господарстві

Зазвичай кияни надсилають свої скарги до "Контактного центру міста Києва "15-51". Комунальники реагують на усі скарги, але звернення не завжди обертаються позитивом для самих містян. Depo.Київ обрав найбільш цікаві скарги від киян на "15-51". 

Сміття у траві 

Багато киян переймаються сміттям на зелених зонах. Особливо ця проблема гостро стоїть біля так званих кав'ярень.

Клієнти купують каву у паперових стаканчиках, а потім деякі з них просто викидають у траву. Комунальники обіцяють задовольнити це звернення. 

Тхне зі зливоприймача 

Бувають ще проблеми із запахами на вулицях. Наприклад, пасажири маршрутки №23 біля станції метро "Нивки" скаржаться, що зі зливоприймача неприємно тхне. Відповідне звернення має опрацювати "Київавтодор". 

Блокатори нервують киян 

Також кияни скаржаться на паркувальні блокатори, які деякі водії встановлюють без будь-яких дозволів. У зв'язку з цим іншим водіям доводиться шукати місце для паркування. Відповідним зверненням від киян має займатись також "Київавтодор".

Ями біля будинків 

Проте більшість киян все ж турбують проблеми з відсутністю асфальтування біля будинків. Наприклад, біля багатьох будинків Святошинського району інколи асфальт взагалі відсутній, і ями настільки глибокі, що машинам не проїхати.

Проте комунальники зазвичай кажуть, що грошей в них немає на асфальтування.  

На ремонт ліфтів немає грошей 

А ще є випадки, коли комунальники просто відповідають, що немає грошей для ремонту ліфту, який не працює вже кілька місяців. Наприклад, киянин залишив звернення про поламаний ліфт у своєму будинку ще 1 серпня. Чоловік пише, що ліфт обіцяли запустити наприкінці липня, але потім з'явилось оголошення, що ліфт запрацює вже наприкінці літа. Проте комунальники відповідають, що для відновлення роботи ліфту потрібно додаткове фінансування.

Асфальт облазить шматками 

Ще одна дорога без асфальту знаходиться на проспекті Перемоги біля будинку №60. Видно, що асфальт тут зліз просто величезними частинами.

Проте комунальники кажуть, що відновлення асфальту потребує додаткового фінансування.

 

Ремонт зробили, а дорогу відновити не хочуть 

Бувають випадки, коли комунальники спочатку ремонтують якісь мережі, але потім забувають заасфальтувати територію, де відбувались роботи. Наприклад, біля будинку №12 на вулиці Орловській комунальники залишили розриття. Проте у мерії чомусь відправили це звернення на додаткове доопрацювання.  

Люди бояться ходити біля будинків 

Втім, усі попередні звернення – квіточки у порівнянні з тим, що коїться у будинку № 24 на бульварі Шолом-Алейхема. На п'ятому поверсі цього будинку фактично відвалюється стіна.

Місцеві мешканці вже бояться ходити під цим будинком.

Проте у мерії кажуть, що грошей на ліквідацію цієї проблеми немає.

Ремонт набережної не вдався 

І нарешті кияни вимагають від комунальників виправити усі недоліки капітального ремонту у пішохідній зоні на Набережному шосе біля Мосту метро.

Активісти скаржаться, що тут не укріплений грунт і після кожного дощу земля сповзає на плитку. Крім цього дощовій воді немає куди подітись, і активісти підозрюють, що тут не працює система водовідведення.

 

Поки комунальники розглядають цю скаргу

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook