ТРЦ, який нібито належить власнику банку "Михайлівський", не закриватимуть через арешт

Торгово-розважальний центр "Гулівер" у Києві продовжуватиме працювати попри арешт, який наклав Шевченківський райсуд Києва 14 листопада
ТРЦ, який нібито належить власнику банку "Михайлівський", не закриватимуть через арешт
ТРЦ, який нібито належить власнику банку "Михайлівський", не закриватимуть через арешт

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на "Українські новини".

"Для нас було великою несподіванкою довідатися дану новину із соціальної мережі Facebook. Дана заява жодним чином не позначиться на роботі торгового центру", - сказала керівник відділу зв'язків із громадськістю торгового центру Тетяна Атаджанова.

На думку керівництва центру, арешт майна ТРЦ не має жодного відношення ні до банку "Михайлівський", ні до компанії "Екосіпан", і є грубим порушенням конституційного права на власність.

Нагадаємо, 14 листопада Шевченківський райсуд наклав арешт на майно ТРЦ "Гулівер". В ході розслідування розкрадання банку "Михайлівський" встановлено, що власником банку є ТОВ Екосіпан.

Довідка: ТРЦ Gulliver – восьмиповерховий торгово-розважальний центр, що знаходиться в центрі Києва. В 2012-му році комплекс викупив володар мережі магазинів побутової та електротехніки "Ельдорадо" та "Технополіс" Віктор Поліщук.

Фонд гарантування вкладів фізосіб подав у правоохоронні органи чотири заяви про скоєні злочини топ-менеджерами та посадовими особами Банку "Михайлівський" на 5,2 млрд грн.

У серпні Порошенко пообіцяв вкладникам банку "Михайлівський", що глава цієї фінансово-кредитної установи буде засуджений, вкрадені гроші будуть знайдені і використані для виплат вкладникам.

У травні в банк "Михайлівський" була введена зовнішня адміністрація. Пізніше стало відомо, що за день до цього банк продав свої кредити іншим фінкомпаніям.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ