ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Турнікети у столичній підземці модернізують майже за 8 мільйонів

КП "Київський метрополітен" 16 грудня уклало угоди з ТОВ "КС-Мехатронікс" про модернізацію автоматичних контрольних пунктів на суму 7,94 мільйона гривень
Depo.
28 грудня 2015 12:46
ФОТО: depo.ua
Турнікети у столичній підземці модернізують майже за 8 мільйонів
Турнікети у столичній підземці модернізують майже за 8 мільйонів

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на "Вісник державних закупівель".

Модернізація ідентифікаторів та внутрішніх мереж комплектів автоматичних контрольних пунктів коштує 3,08 мільйона гривень.

Доопрацювання електронної та програмної частини комплектів автоматичних контрольних пунктів обійдеться у 4,86 мільйона гривень.

Строк виконання робіт – 140 днів після отримання передоплати.

Як пишуть "Наші гроші", "КС-Мехатронікс" є збутовим підрозділом групи "Кард-Сістемс".

На сайті групи говориться, що модернізація полягає у переведенні діючих у метрополітені карток Mifare Plus на підвищений рівень захисту Security Level 3, у якому застосовується криптоалгоритм AES128.

За словами заступника гендиректора "КС-Мехатронікс" Сергія Григор’єва, роботи виконуватимуть у режимі спільного функціонування двох типів карт Mifare Plus SL1 і Mifare Plus SL3, і перехід здійснюватиметься непомітно для пасажирів.

Технологією Mifare Plus володіє голландська компанія "NXP Semiconductors".

Фірма "КС-Мехатронікс" досі не вигравала тендерів. Вона належить Максиму Ященку, Зінаїді Пахомовій, Лілії Бородуліній та Ігорю Запертову, керує нею Сергій Михайлюк.

ТОВ "Кард-Сістемс" належить Роману Касічу з Калуша Івано-Франківської області. У 2008-2012 роках воно виграло тендерів на 37,65 мільйона гривень, із них 32,66 мільйона гривень – у "Київського метрополітену", а решту – в КП "Київпастранс".

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ