У Білій Церкві на дільницях з`явилися фейкові журналісти

Наразі усі виборчі дільниці у місті почали свою роботу

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на громадянську мережу "Опора".

Зокрема, напередодні в день тиші у місті було розміщено багато прихованої передвиборчої реклами. Зокрема, на кількох білбордах на вул. Князя Володимира були гасла "Обирай і контролюй. Твій мер" або "Біла Церква. Завтра".

За інформацією ТВК, усі дільниці станом на 8 ранку відкрилися. Сергій Рудюк, начальник Білоцерківського відділку міліції в коментарі ОПОРІ зазначив, що до 9 ранку міліція працює "радше профілактично". За інформацією спостерігача ОПОРИ, на дільниці №321117 міліціонер зазначив про потребу уважно перевіряти паспорти, бо вони попереджені про те, що можуть приходити особи із фальшивими паспортами.

Однак, на кількох дільницях не обійшлося без інцидентів. На дільниці №321133 на ранкове засідання Тетяна Нагорна з’явилася з незаповненим посвідченням ЗМІ. Хоча на документі була печатка організації, проте навіть не було зазначено прізвища та ім’я, кому видане посвідчення. Згодом жінці таки вдалося зареєструватися від ЗМІ "Депутатський корпус". На прохання спостерігача ОПОРИ показати посвідчення, жінка показала прес-картку від "громадсько-політичного часопису "Депутатський корпус". Утім, в державному реєстрі громадсько-політичного часопису «Депутатський корпус» немає, а лише зареєстровано однойменний журнал, засновником якого є ГО "Асоціація засобів масової інформації".

На дільницю №321116, де зареєстровано більше 2 тисяч виборців, привезли лише 3 скриньки, а кабінок для голосування встановили лише 4. В коментарі Громадянській мережі ОПОРА секретар комісії пояснила, що напередодні вони отримали 4 скриньки для голосування, утім одна з них була пошкоджена, тому цього разу її не використовують. Щодо недостатньої кількості кабінок секретар додала, що не вистачило місця для шести передбачених кабінок для голосування.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook