У "Борисполі" запропонували Ryanair альтернативний аеропорт

Бюджетні авіакомпанії потрібно залучати в Гостомель (Міжнародний аеропорт Антонов), а не Бориспіль

Depo.
20 квітня 2017 15:00
ФОТО: depo.ua

Про це заявив гендиректор Міжнародного аеропорту "Бориспіль" Павло Рябікін, повідомляє Depo.Київ з посиланням на Liga.net.

"Не так давно була представлена транспортна стратегія України, в якій вперше за довгі роки пріоритети для аеропорту були сформульовані не на розвиток хаба, а на залучення дешевих авіаперевізників. Це дуже істотний виклик, який стоїть перед нами", - сказав Рябікін.

За його словами, одночасне залучення бюджетних перевізників і розвиток хаба в аеропорту веде до внутрішнього конфлікту в операційній діяльності аеропорту.

"Аеропорту "Бориспіль" було б легше обслуговувати лоукост-перевізників на базі аеропорту в Гостомелі, а хаб розвивати в Борисполі, ніж намагатися поєднати стратегію хабів і тактику залучення лоукост-перевізників в одному аеропорту", - додав Рябікін.

Нагадаємо, Міжнародний аеропорт "Бориспіль" поки не може задовольнити запити найбільшого європейського лоукостера Ryanair.

15 березня один із найбільших європейських лоукостів — компанія Ryanair — оголосила про вихід на український ринок авіаперевезень.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ