ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Києва з’явився мурал-оберіг

У центрі Києва на фасаді будинку на розі вул. Житомирської та Гончара з'явилася величезна мозаїка, яка підсвічується вночі
Depo.
18 грудня 2015 14:28
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на Сегодня.

"Існує легенда, що частина правого берега Києва з космосу нагадує жіночий лик. На мозаїці зображені діти, які малюють на карті Києва цей образ. Це нове покоління дітей, вони показують іншим, що потрібно дбайливо і з любов'ю ставитися до міста. Також там вмонтовані два псалми і 10 заповідей Божих", – розповів відомий скульптор Костянтин Скритуцький.

У Києва з’явився мурал-оберіг - фото 1

У п'ятницю, 18 грудня, з фасаду будівлі прибрали будівельні ліси, і тепер кияни та гості міста зможуть побачити масштабну роботу площею 300 кв. м.

Автор розповів, що працював над мозаїкою трохи більше двох місяців.

"Це унікальне і сакральне панно, як звернення до киян. У кожній заповіді закладений свій сенс, дотримуючись їх, можна читати псалми, звертаючись до Бога за допомогою. До речі, удень їх всі не видно, а вночі завдяки матеріалу вони будуть чітко видні на фасаді. Є тут і лик Києва, який малюють діти. Він як символ того, що ми повинні любити своє місто і дбайливо охороняти його", – уточнив ініціатор створення мозаїки Володимир Колінько.

Нагадаємо, у Києві з висоти пташиного польоту зняли дивовижні мурали, що останнім часом все частіше з’являються на будинках.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ