У Києві біля станції метро знайшли вибухівку (ОНОВЛЕНО)
Ринок біля станції метро "Мінська", що на вул. Маршала Тимошенко, наразі оточений поліцією
- Київ
-
21 липня 2020 13:21
Про це повідомляє кореспондент Depo.Київ.
З території ринку евакуйовано всіх, хто там перебував. На місці працюють вибухотехніки та правоохоронці.

Люди подейкують, що чули вибух.

Всі фото: Depo.Київ
Як повідомляє "Київ оперативний" у facebook, поблизу із станцією метро "Мінська" знайшли підозрілу валізу.
За даними кореспондента Depo.Київ, предмет схожий на вибухівку знайшли на перетині Оболонського проспекту та вулиці Маршала Тимошенка.

Наразі поліція перекрила усі підступи до виявленого предмету. Як вдалося дізнатися у праоохоронців, вибухотехніки накрили спеціальним ковпаком предмет схожий на вибухівку. Після цього стався гучний вибух, проте ані диму, ані інших ознак підриву помічено не було.
Громадський та приватний транспорт зараз не пускають на проїзд по вулиці Маршала Тимошенка, ближній до ринку "Мінський" – від "клумби" з вул. Зої Гайдай до перехрестя з Оболонським проспектом, де був знайдений предмет, схожий на вибухівку. Проїзд в протилежному напрямку відкритий.

Транспорт поліція "завертає" в інші напрямки.

Всі фото: Depo.Київ
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 11:22Генеральне прибирання перед здачею квартири Актуально
- 20:43Перша поразка динамівців за півтора року: "Шахтар" переміг чемпіона країни у матчі українського "класичного" ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ Відео
- 20:14В Києві частково перекриють один з ключових проспектів
- 16:50 Українці зможуть скористатися 3 тис. безоплатних кілометрів на поїздки "Укрзалізницею", — Зеленський
- 11:33 З листопада в Україні запроваджується ID-картка військовослужбовця: що треба знати
- 23:54Поліція вилучила записи з відеокамер у столичному ТЦК, де помер мобілізований
- 10:40Повідомлено про підозру рашисту, причетному до вбивств 17 мирних жителів Бучі, - ОГПУ
- 23:35В Україні створюють два центри ядерної медицини: що вже відомо
- 18:15 Зеленський погодив подальшу мобілізацію на воєнний стан до лютого
- 18:01 У Києві на сортувальному центрі "Укрпошти" вибухнула посилка: є поранені
- 16:11КМДА: Кошти на мобільні укриття виділені, пошук житла для постраждалих від обстрілів триває постійно
- 09:10Внаслідок ворожої атаки на Київщину у Борисполі є влучання в будинок ФОТО
- 23:33В українців рекордно зросла зарплата, - ПФУ
- 18:06Понад 400 учасників, стартап-пітчинг і цінний досвід: у Києві успішно провели New Food Summit 2025 ФОТО
- 11:20В Укргідрометцентрі спрогнозували, якою буде погода в Україні у листопаді
- 10:32 На Росії ліквідовано підполковника поліції, причетного до воєнних злочинів на Київщині, - ГУР Відео
- 19:03Місцеве самоврядування України має унікальний досвід допомоги армії та забезпечення життя громад в умовах війни, яким поділиться з ЄС,— Кличко
- 18:19Фонд Андрія Матюхи продовжує підтримувати навчання українських енергетиків домедичній допомозі: черговий тренінг пройшов у Києві ФОТО
- 18:13Віталій Кличко: В українських містах буде створено Громадські асамблеї за європейським зразком ФОТО
Сектор

