У Києві людина випала з 12 поверху і обійшлася травмами
У середу, 10 лютого, в Голосіївському районі Києва невідома особа випала з вікна 12 поверху і вижила
- Київ
-
11 лютого 2021 15:40

Про це повідомляє Depo.Київ, посилаючись на Facebook-сторінку КНП "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва".
Пацієнта госпіталізували з закритою черепно-мозковою травмою, закритою травмою живота, закритою травмою грудної клітки, переломом кісток тазу. Бригаду швидкої допомоги викликала поліція.
Цього ж дня у Дарницькому районі 28-річний чоловік впав з другого поверху, намагаючись втекти від поліції. Він госпіталізований з забоєм колінних суглобів і кісток тазу.
Загалом за добу диспетчерська зареєструвала 1614 звернень громадян, у режимі екстрених виконано 1079 виклики. Травматичних випадків – 236, з них 25 сталися з дітьми.
Також зареєстровано два падіння з висоти, один випадок отруєння, чотири відмороження (усі госпіталізовані), одне переохолодження (пацієнт госпіталізований), вісім випадків гострого коронарного синдрому та 26 - гострого порушення мозкового кровообігу.
Нагадаємо, що у Києві за минулу добу, 10 лютого, виявили 335 випадків захворювання на коронавірус.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 14:40Вибухи на коліях Київщини: За справу взялася поліція
- 10:00Клінінг у 2025 році: чому все більше українців делегують прибирання професіоналам PROMO
- 08:18Під Києвом було чутно серію вибухів: Що сталося
- 23:55Віцепрем'єр пояснив, як Україна буде рухатись до ЄС з ветом Угорщини
- 18:50У Києві поліціянти затримали нетверезу водійку, яка скоїла наїзд на військовослужбовицю та втекла
- 13:10 У Києві відбувся вже п’ятий Саміт перших леді та джентльменів (ФОТО) ФОТО
- 22:25 У центрі Києва плануються штучні "протестні акції" проросійських сил, — джерела
- 12:20На Київщині затримали аферистку, яка під прикриттям благодійного фонду продавала авто, ввезені для потреб ЗСУ ФОТО
- 09:02"УЗ" запускає додаткові поїзди зі Львова до Одеси та Києва (ГРАФІК)
- 16:23Кличко: Продовжуються переслідування опозиційних депутатів, щоб заблокувати роботу Київради
- 16:02Закон про вилучення у Києва 8 млрд вступив у дію попри те, що він визнаний неконституційним, — керівник апарату КМДА
- 14:44Київрада виділила додатково 4 млрд грн на сили оборони, попри вилучення значних коштів з бюджету столиці, — Кличко
- 21:35Стратегію розвитку штучного інтелекту України обговорили у столиці (ФОТО) ФОТО
- 20:20Ворожий агент, що намагався підірвати наряд поліції у Києві, сяде на 9 років
- 18:29Експерт: Підрозділи СБУ одні з кращих по ураженню противника дронами, бо Малюк системно розвиває цей напрям
- 14:42 За генерала СБУ Вітюка внесли понад 9 млн грн застави
- 23:28В Україні сіють озимину
- 15:12Скандальний регіонал-забудовник лобіював будівництво храмів УПЦ МП у Києві заради Паші-Мерседеса, – ЗМІ
- 11:15Під час удару по Києву військові збили крилатий "Іскандер" із зенітної установки (ВІДЕО)