У Києві на два дні закриють пункти вакцинації
Заступниця міністра охорони здоров'я Марія Карчевич анонсувала закриття пунктів вакцинації на Новий рік
- Київ
-
22 грудня 2021 13:26

У Києві, як і по всій Україні 1 і 2 січня 2022 року не працюватимуть пункти вакцинації від коронавірусу.
Про це на брифінгу заявила заступниця міністра охорони здоров'я Марія Карчевич, повідомляє Depo.Київ.
За її словами, в інші дні центри щеплень працюватимуть за звичайним розкладом.
"В Україні створено понад 1400 мобільних бригад, більше ніж 3 тисячі пунктів щеплення та понад 500 центрів вакцинації", – зазначила Карчевич.
Дізнатися графік роботи та записатися на щеплення можна на сайті або через контакт центр МОЗ: 0 800-602-019.
Нагадаємо, 2 грудня Верховна Рада підтримала законопроєкт про виплату тисячі гривень для українців, які пройшли повний курс вакцинації від коронавірусу. Ініціативу президента Володимира Зеленського (законопроєкт №6297), яка в народі отримала назву "Вовина тисяча", підтримали 253 депутатів.
Раніше "ПриватБанк" попередив користувачів про появу нової схеми шахрайства. Зловмисники отримують доступ до особистих даних під виглядом державних виплат за вакцинацію від COVID-19.
Читайте також: Як отримати "Вовину тисячу" за вакцинацію: Порядок дій
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:41В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в серпні
- 08:02"УЗ" додає місця на потяги до Рахова
- 11:40Юридичний переклад у Києві: що потрібно про нього знати Актуально
- 09:45Повітряну тривогу на Київщині оголошуватимуть по-новому
- 18:57"Укрзалізниця" запускає додатковий потяг з Києва до Чернігова на чотири дні
- 09:13Чергова стрілянина в столиці: Поліція затримала чоловіка, що стріляв по автомобілю ФОТО
- 09:21У Василькові на Київщині невідомий стріляв у водія позашляховика. Стрільця шукають
- 15:3117-річна Таїсія Онофрійчук виграла Кубок світу з гімнастики
- 08:42Після нічної атаки в Києві перекрили проїзд низкою вулиць
- 22:28УДО перекриє центр Києва через іноземців
- 23:55Вже готуються перші рішення: Зеленський оновив склад РНБО Відео
- 20:46У Києві чоловік поранив ножем відвідувача ТРЦ
- 19:28Американці не дали звільнити Буданова,— британське видання The Spectator
- 20:45Прем'єрка Свириденко підтвердила домовленість зі США про інвестиції в українське виробництво безпілотників
- 18:39Нові компанії та фокус на ШІ: Як пройшли Загальні збори IT Ukraine ФОТО
- 18:27Кличко в інтервʼю Deutsche Welle: Щоб нас поважали – ми маємо бути сильними і на фронті, і в економіці
- 17:50Кличко: Громада Києва передала FPV-дрони для двох механізованих бригад ЗСУ ФОТО
- 17:34Рівень життя члена НКЦПФР Лібанова не відповідає його доходам, — аналітик Щербина
- 16:40 Шмигаль очолив Міністерство оборони ФОТО