У Києві повідомили про замінування 46 шкіл міста
Правоохоронці перевіряють цю інформацію
- Київ
-
18 січня 2022 11:14

У Києві повідомляють про замінування 46 шкіл столиці. Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у м. Києві.
Повідомляється, що у столиці на кол-центр Служби безпеки України надійшло повідомлення про замінування 46 шкіл, правоохоронці проводять перевірку інформації.
Наразі у Києві наразі шукають вибухівку в 46 школах. Поліція перевіряє цю інформацію.
"На кол-центр СБУ надійшла інформація про замінування 46 шкіл. Які це саме школи – я не знаю, бо правоохоронці відпрацьовують власними силами", – сказала керівниця прес-служби ГУ ДСНС Світлана Водолага.
Разом з цим в поліції Києва поінформували, що було ще одне повідомлення про замінування 16 шкіл – у понеділок о 8:10, на електронну адресу кол-центру СБУ.
"Під час обстеження навчальних закладів і прилеглих до них територій вибухонебезпечних пристроїв виявлено не було. На час проведення заходів було евакуйовано близько 300 осіб. Вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за частиною 1 статті 259, це – завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян"",–зазначили у пресслужбі столичних поліцейських.
Нагадаємо, нещодавно у Києві "замінували" уже три станції метро. Замінування стосувалось станцій метро "Дарниця", "Позняки" та театральна. Раніше Depo.Київ повідомляв також про "замінування" торговельно-розважальних центрів Gulliveг, Ocean Plaza, а також з ТЦ "Універмаг "Україна".
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 22:39 У Києві поліціянти затримали підлітків, які побили військового Відео
- 20:34Мистецтво єднає: ORIGAMI for UKRAINE за підтримки Фонду Андрія Матюхи в центрі Києва
- 19:10У Києві триває демонтаж незаконних МАФів – Кличко розповів про плани міської влади щодо упорядкування територій
- 10:59Вночі ворог атакував Київщину за допомогою БпЛА. Пошкодження фіксують у двох районах міста
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 19:05До 10 річниці створення НАБУ експерт назвав топ 10 антидосягнень Бюро
- 16:24Віталій Кличко передав від громади Києва ще понад 1800 БпЛА 112 бригаді ТрО ФОТО
- 15:08 На журналіста Юрія Макарова напали з ножем: його госпіталізували у тяжкому стані
- 09:18До першотравневих вихідних пустять додатковий поїзд між Києвом і Трускавцем (ГРАФІК)
- 19:29У столиці створюється єдиний департамент закупівель, - депутат Київради
- 11:00Гранатомети, тисячі набоїв, дрони, гранати та інше: У середмісті столиці виявили цілий арсенал у гаражі ФОТО
- 10:55У Києво-Печерській лаврі до Великодня проходитимуть екскурсії та майстер-класи
- 20:25Московський піп на Київщині "приватизував" собі церкву ФОТО
- 12:19У Києві агресивний чоловік напав з ножем на військового. Потерпілий у важкому стані ФОТО
- 09:33Одного з топпосадовців ГУ ДПС Київщини затримали під час отримання 735 тис. грн хабаря
- 11:45Маршрутка з людьми в'їхала у вантажівку в Оболонському районі Києва: щонайменше п'ять осіб постраждали ФОТО
- 09:39У Києві обмежать рух Великою кільцевою дорогою
- 17:23"Матір поїхала з Севастополя через тиск з боку ФСБ, а тут на неї давлять свої ж", - Білоцерковець розповів деталі про обшуки ДБР
- 11:31Чотирьох заблукалих у горах киянок розшукали на Франківщині ФОТО