ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У столиці прогнозують новий сплеск епідемії ВІЛ

Експерти прогнозують новий сплеск поширення епідемії ВІЛ/СНІД в Києві. Кияни навіть не забезпечені безкоштовні тестуванням
Depo.
30 листопада 2015 16:03
ФОТО: depo.ua

Про це заявила виконавчий директор Київського відділення ВБО "Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД" Лада Булах, повідомляє Depo.Київ з посиланням на "Новий регіон".

"З бюджету забезпечено тільки дитяче харчування для породіль, оскільки годування грудним молоком є забороненим. Точно також провалена програма по боротьбі зі СНІДом, як і програма по боротьбі з туберкульозом. Тому Київ зробив крок назад", - розповіла вона.

У свою чергу головний лікар Київського міського центру профілактики та боротьби зі СНІДом Олександр Юрченко повідомив, що Київ входить до ТОП-5 областей за темпами поширення ВІЛ.

"Місто Київ залишається одним з лідерів по Україні поширення ВІЛ/СНІДу. Київ посідає п'яте рангове місце серед аналогічних основних регіонів країни. Сюди ж входять: Одеська, Миколаївська, Донецька, Луганська, а також Дніпропетровська області – всі вони лідирують серед регіонів України за кількістю хворих на ВІЛ-інфекцію", - розповів Юрченко.

За його словами, сьогодні на диспансерному обліку перебуває 15 тисяч хворих, щорічно діагноз ВІЛ ставлять 1300 пацієнтів.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ