ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Києві шукатимуть безпритульних, щоб нагодувати та тепло вдягнути

У столиці створили міський оперативний штаб для допомоги бездомним особам та координації соціального патрулювання на зимовий період
Depo.
11 грудня 2015 16:33
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на "Українську правду. Київ".

Так, соцпатрулювання триватиме, доки не закінчаться холоди, до 1 квітня.

Зокрема, на базі Будинку соціального піклування створено три виїзні бригади.

"Вони виїжджають на місця скупчень безпритульних, привозять їжу, розповідають, де люди можуть взяти одяг чи взуття. Якщо людина потребує меддопомоги, то викликають "швидку" або рекомендують куди звернутися", - кажуть у КМДА.

Передбачається, що райдержадміністрації та Департамент соцполітики створять на базі районних установ соцзахисту населення та територіальних центрів обслуговування пенсіонерів банки одягу та взуття для бездомних осіб. Також буде наповнений банк одягу у Будинку соціального піклування.

На період погіршення погодних умов Департамент міського благоустрою розгортатиме та роботу мобільних пунктів обігріву у Києві.

Крім того, за несприятливих погодних умов Департамент соцполітики збільшить до 30% кількість ліжко-місць в Будинку соціального піклування (вул. Суздальська, 4/6), Київському центрі соціальної адаптації престарілих, інвалідів та інших осіб, що не мають постійного місця проживання (с. Ясногородка).

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ