У Києві та області зафіксовано 2388 випадків COVID-19, одужали — 163 людини
Кількість інфікованих коронавірусом в Києві та Київській області потроху збільшується
- Київ
-
4 травня 2020 10:13
Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на Центр громадського здоров’я України.
Станом на ранок 04 травня, за результатами досліджень вірусологічної референс-лабораторії у Києві підтверджено 1535 випадків (80 одужали), у Київській області — 853 випадки (83одужали).

Загалом по Україні підтверджено 12 331 випадок COVID-19, з них 418 протягом останньої доби. Хворобу підтверджено у 855 дітей та 2 387 медиків.
Усього в Україні досліджено 134 592 зразки методом ПЛР.
"На амбулаторному лікуванні 8 669 пацієнтів, з них 703 дитини та 1 975 медпрацівників. Усього потребували госпіталізації 3 662 особи, з них 152 дитини та 412 медиків. Підключення до апарату штучної вентиляції легенів потребували 160 людей, зокрема одна дитина та 14 медиків. Внаслідок ускладнень, викликаних хворобою, померли 303 людини, з них 18 медпрацівників. Серед померлих переважають особи віком від 50-ти років (86%)", - йдеться в повідомленні.
Загалом 1 619 пацієнтів вже одужали, з них 358 медпрацівників, — повторне лабораторне дослідження не виявило вірусу в організмі.
Нагадаємо, станом на 4 травня в Україні 303 людини померли внаслідок захворювання на коронавірус COVID-19, водночас 1619 людей побороли цю недугу.
Крім того, наразі в Україні зафіксовано 12 331 хворого на смертельну коронавірусну інфекцію.
Також повідомлялося, що в Україні впродовж останньої доби найбільша кількість захворювання на коронавірусну інфекцію була зареєстрована в Чернівецькій області – 69, Київській області – 69, Львівській області – 33.
Довідка: Вперше невідома раніше пневмонія була діагностована 12 грудня минулого року в китайському місті Ухань.
За інформацією китайських вчених, людина могла заразитися на коронавірус від змій. Ймовірно, це сталося через те, що на ринку морепродуктів в Ухані торгували не тільки рибою, але і зміями. Також дослідники повідомили, що ген коронавірусу є гібридом вірусу змії і кажанів. Вони додають, що спочатку кажани заразили коронавірусом змій, а вже від них недуга передалася людині.
11 березня ВООЗ оголосила пандемію коронавірусу на планеті.
11 березня в Україні на три тижні ввели карантин через коронавірус.
25 березня Кабінет міністрів України запровадив по всій території України режим надзвичайної ситуації терміном на 30 днів – до 24 квітня включно.
22 квітня в Україні карантин у зв'язку з пандемією коронавірусу продовжили до 11 травня.
Читайте також: Україна на карантині до 11 травня: Що відбувається (ХРОНІКА)
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 21:40 Хто відповідає за графіки відключень та як розподіляється електроенергія між областями
- 16:33Для переселенців з Маріуполя зведуть житловий квартал у Білій Церкві: проєкт уже отримав архітектурний концепт
- 16:29"Українська команда" передала зарядні станції бійцям спецпідрозділу "Артан" ГУР Відео
- 12:42Кличко на Інвестфорумі Києва в Берліні зустрівся з представниками ЄБРР та Google: обговорили модернізацію транспорту та безбар’єрність ФОТО
- 10:40У Києві затримали агента росіян, що палив автівки на Оболоні
- 15:15 Суд обрав запобіжний захід "Тенору", який фігурує у справі НАБУ щодо масштабної корупції в енергетиці
- 15:12Кличко і Вегнер відкрили Інвестфорум Києва та підписали Меморандум про сприяння інноваціям та підприємництву ФОТО
- 19:43 Колишній віцепрем’єр Чернишов отримав підозру в незаконному збагаченні
- 19:22 Прокурор САП: Міндіч мав вплив на Галущенка та Умєрова
- 17:17На безпековому форумі в Берліні Кличко закликав посилити військову підтримку України та допомогти українцям пережити зиму
- 15:32Сила в знаннях 2.0: Favbet Foundation передав набори канцелярії для малозабезпечених дітей ФОТО
- 15:15 Операція "Мідас" і масштабна корупція в енергетиці: НАБУ оголосило підозри сімом фігурантам у справі
- 14:39Черкаський ЛНЗ посунув київське "Динамо" на четверте місце у футбольному чемпіонаті
- 17:10 "Станції у вогні": Після нічного обстрілу росіян "Центренерго" повністю зупинило генерацію
- 11:28 Вночі збройні сили рф здійснили комбіновані ракетні та дронові удари: У 6 областях є влучання
- 11:07ППО знешкодила 406 із 458 дронів та 9 із 45 ракет, якими цієї ночі росія атакувала Україну
- 08:31 Через ворожі удари по залізниці затримується ціла низка потягів
- 14:43У Києві затримали шахраїв, які виманили у військового 3,2 млн грн на "лазерну зброю", - прокуратура
- 17:25Київрада звернулась до Президента та Першої леді відреагувати на протиправні дії голови Деснянського району Бахматова
Сектор

