У Києві від коронавірусу помер колишній мер Олександр Омельченко
Помер колишній мер Києва Олександр Омельченко. Йому було 83 роки
- Київ
-
25 листопада 2021 15:58

У Києві на 84 році життя помер колишній мер Олександр Омельченко, у якого діагностували коронавірус.
Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на Телеграм-канал Мера Києва Віталія Кличка.
"Сьогодні не стало Олександра Омельченка... Колишнього міського голови столиці, голови КМДА, народного депутата, депутата Київради. Сан Санич, як ми його називали, завжди був енергійним, з мудрим гумором, порадами досвідченого управлінця.
Ми були знайомі багато років….Колись він відвідував мої і брата поєдинки. Потім розповідав мені про нюанси політики, зокрема, в управлінні столицею. Ми могли дискутувати, сперечатися, погоджуватися один з одним чи ні. Але Олександр Омельченко любив Київ і був, беззаперечно, одним з тих, хто творив його сучасну історію", – написав Кличко.
Він висловив співчуття родині та близьким Омельченка.
Нагадаємо, 18 листопада під час засідання Київради мер Києва Віталій Кличко повідомив, що колишній міський голова Олександр Омельченко захворів на коронавірус. Політика госпіталізували у тяжкому стані.
Син колишнього мера столиці та депутата Київради Олександра Омельченка підтвердив, що батько у лікарні з коронавірусом і розповів про його стан.
Довідка: 83-річний Олександр Омельченко був мером Києва в період із 1995 по 2006 рік. Починаючи з червня 2014 року – депутат Київської міської ради.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:18До першотравневих вихідних пустять додатковий поїзд між Києвом і Трускавцем (ГРАФІК)
- 19:29У столиці створюється єдиний департамент закупівель, - депутат Київради
- 11:00Гранатомети, тисячі набоїв, дрони, гранати та інше: У середмісті столиці виявили цілий арсенал у гаражі ФОТО
- 10:55У Києво-Печерській лаврі до Великодня проходитимуть екскурсії та майстер-класи
- 20:25Московський піп на Київщині "приватизував" собі церкву ФОТО
- 12:19У Києві агресивний чоловік напав з ножем на військового. Потерпілий у важкому стані ФОТО
- 09:33Одного з топпосадовців ГУ ДПС Київщини затримали під час отримання 735 тис. грн хабаря
- 11:45Маршрутка з людьми в'їхала у вантажівку в Оболонському районі Києва: щонайменше п'ять осіб постраждали ФОТО
- 09:39У Києві обмежать рух Великою кільцевою дорогою
- 17:23"Матір поїхала з Севастополя через тиск з боку ФСБ, а тут на неї давлять свої ж", - Білоцерковець розповів деталі про обшуки ДБР
- 11:31Чотирьох заблукалих у горах киянок розшукали на Франківщині ФОТО
- 10:29Повітряна оборона знищила вночі 56 із 88 російських дронів
- 08:18Уночі росія атакувала Київ ударними дронами: постраждали дві людини (ВІДЕО) Відео
- 20:10У Нацбанку відреагували на звинувачення у переслідуванні Петра Порошенка
- 19:10 Країни-учасниці "Рамштайну" погодили 21 млрд євро військової допомоги для України
- 14:16Сучасні вікна: ключ до комфорту, енергоефективності та стилю Актуально
- 14:11Установка москітних сіток у Києві — надійний захист від комах Актуально
- 07:17"УЗ" пустить додатковий поїзд між Києвом і Луцьком (ГРАФІК)
- 17:56Звільнення Поворозника з КМВА не стосується його посади в КМДА – він залишається першим заступником мера, - мерія