ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Києві відкрився центр допомоги та тимчасового розміщення переселенців

Мер Києва Віталій Кличко взяв участь у відкритті центру допомоги та тимчасового розміщення вимушено переселених осіб у Деснянському районі столиці
Depo.
22 червня 2015 15:16
ФОТО: depo.ua
У Києві відкрився центр допомоги та тимчасового розміщення переселенців
У Києві відкрився центр допомоги та тимчасового розміщення переселенців

Про це повідомляє Київ.depo.ua.

"Сьогодні ми перебуваємо в одному з центрів, де живуть родини переселенців, який фінансувався за рахунок КМДА і американського фонду USA ID. Дуже радий, що, незважаючи на складні умови ми, тим не менш, з допомогою наших друзів, з допомогою громади робимо все для того, щоб якомога краще зробити умови для тих, хто вимушено покинув своє житло. І сподіваємося, що в найближчі часи мир повернеться в Україну і переселенці зможуть повернутися додому, і нормально жити, працювати та будувати сучасну, демократичну, європейську Україну", - сказав Кличко.

Зазначимо, що у церемонії також взяв участь посол США в Україні Джеффрі Пайєтт.

"Одним з найбільш трагічних наслідків російської агресії є те, що близько 1,6 млн осіб змушені були залишити свої будинки через цю штучно нав'язану війну. Я знаю, що весь світ вражений тим, наскільки гостинно українські міста, від Львова до Одеси, Дніпропетровська, Харкова, Києва, відкрили свої обійми, щоб прийняти цих біженців", - сказав він.

Більше новин про життя столиці читайте на Київ.depo.ua.