У Києві затримали понад сотню підозрюваних у диверсійних діях

Російські окупанти вдаються до диверсійно-розвідувальних дій, проте українські військові відстежують дії ворога й успішно нейтралізують їх

Русскій корабель, іді нахуй
Слава Україні! Смерть ворогам!!
У Києві затримали понад сотню підозрюван…
Фото: "Дивись.Info"

Голова Київської військової адміністрації Микола Жирнов повідомив, що в Києві продовжують діяти диверсійні групи, затримано вже понад сотню підозрюваних. Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на інтерв'ю Жирнова для РБК-Україна.

За словами Жирнова, в столиці затримали вже понад 100 осіб, яких підозрюють у диверсійних діях. 

"На території області та міста діють диверсійно-розвідувальні сили противника. Але силами оборони їх затримують і знешкоджують. На цей момент затримано 105 осіб, підозрюваних у диверсійних діях", – заявив він. 

Відомо, що усі підрозділи нині відстежуються і відразу зазнають відповідних заходів.

Нагадаємо, у київському метро затримали російського диверсанта. У його телефоні знайшли світлини важливих інфраструктурних об'єктів, блокпостів та позицій ЗСУ. Чоловік прибув до Києва з території росії, його передали в СБУ.

 

Всі новини Києва читайте на Depo.Київ

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme