У Києві на 20% подорожчає хліб
Найбільший виробник хліба й хлібобулочних виробів компанія "Київхліб" прогнозує зростання цін на продукцію упродовж двох-трьох років
Про це заявив голова правління ПАТ "Київхліб" Володимир Череда, повідомляє Depo.Київ з посиланням на "Українські новини".
"Впродовж певного періоду ціна зросте в межах до 20%. Я думаю, це 2-3 роки", - сказав він.
За словами Череди, останній перегляд цін у "Київхлібі" був приблизно 2 місяці тому, і вони зросли тоді на 5%.
Зазначається, що крім Києва та області компанія постачає продукцію і інші регіони, куди відправляється 20% виробленого хліба і 40% продукції тривалого зберігання та кондитерської продукції.
Раніше повідомлялося, що хліб уже в жовтні може подорожчати в середньому на 50 копійок. Так, через посуху врожаю в Україні зібрали менше, ніж в минулому році – близько 37 млн тонн зернових.
У той же час майже кожного ранку в усіх куточках столиці люди стоять в чергах за соціальним хлібом.
Нагадаємо, в лютому поточного року в столичних магазинах подорожчав хліб: ціна зросла на 10-15%.
У січні поточного року Depo.Київ писав про те, що батон здорожчав одразу на гривню й коштує відтепер 7 гривень 50 копійок. Виробники раніше анонсували, що з кінця січня 2017 року хлібобулочні вироби, залежно від регіону та сорту, подорожчають на 15-20%. Так, з початку року пшеничний хліб подорожчав на 1% (або на 0,11 гривень) до 11 грн/кг, житній хліб - на 1,8% (або на 20 копійок) до 10,8 грн/кг.
Восени 2016 року стало відомо, що соціальні ціни на хліб у фірмових кіосках "Київхліба" залишатимуться незмінними до кінця чинності інвестиційної угоди. Тобто ціни повинні залишатися сталими ще до кінця 2017 року.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ