ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Києві забудовник труїть рибу в озері (ФОТО)

У зв'язку з цим у водоймі відбувається явище задухи

Depo.
23 січня 2018 17:00
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на сторінку у "Фейсбуці" начальника Київського рибоохоронного патруля Державного агентства рибного господарства України.

Зокрема, 22 січня 2018 року працівники рибоохоронного патруля Київщини, разом з представниками Інституту рибного господарства НААН та Іхтіопатологічної лабораторії, при огляді вкритого кригою оз. Позняки, що у Дарницькому районі м. Києва, була виявлена промоїна, де спостерігається значна концентрація риби. Дослідженням встановлено, вміст розчиненого у воді кисню, при температурі + 2 ºС, значно нижче гранично-допустимої концентрації (0,5 мг/л), що свідчить про явище задухи.

Під час обстеження території навколо озера "Позняки" виявлено будівельний майданчик, де здійснюються будівельні роботи, при проведенні яких відбувається накопичення забруднених вод з домішками паливно-мастильних матеріалів, які за допомогою помпи перекачуються у озеро "Лебедине", а звідти потрапляють до озера "Позняки".

Температура води у місці скиду забруднених вод сягає +11 ºС. Вода має характерний їдкий запах, сірого кольору, каламутна. З даного місця відібрано проби води для проведення досліджень на базі Інституту рибного господарства НААН.

Також, про подію було повідомлено всі компетентні інстанції, зокрема Екологічну інспекцію в м.Києві, Національну поліцію, Київську міську державну адміністрацію.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ