ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У "Київавтодорі" визнали, що майже 90% столичних доріг зношені

У столиці практично всі дороги потребують капітального ремонту
Depo.
9 липня 2015 16:05
ФОТО: depo.ua

Про це заявив генеральний директор комунальної корпорації "Київавтодор" Олександр Густелєв, повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на "Хрещатик".

"Майже 90% покриттів вулиць "відпрацювали" нормативний термін експлуатації і потребують капітального ремонту або, як мінімум, заміни або поновлення верхнього шару асфальтобетону", - сказав Густелєв.

Він зазначив, що за останні 10 років капремонт виконаний на загальній площі 1411,6 тис. м2 при річному нормативі 1557 тис. м2. За словами гендиректора "Київавтодору", в 2015 році планується виконання і завершення робіт на 41 дорожньому об'єкті.

Зокрема, мова йде про закінчення робіт з реконструкції вул. Ахматової (на ділянці від вул. Григоренка до вул. Урлівська), вул. Сортувальної (від Канальної до Клеманської), пр-ту Григоренка (на ділянці від вул. Ахматової до вул. Здолбунівської).

"Тривають роботи з реконструкції проспекту Перемоги, розпочаті в 2012 році. Цього року окремим об'єктом буде завершено посилення несучої конструкції двох послідовно розташованих шляхопроводів в районі метро "Святошин", - сказав Густелєв.

Також "Київавтодор" планує розпочати реконструкцію вулиць Васильківської та Братської з демонтажем трамвайних колій, капремонт шляхопроводу на перетині пр-ту Науки та магістралі безперервного руху і покриття Південного мостового переходу, Голосіївської площі, вул. Шевченка, вул. "Правди", вулиць Мельникова, Західної, Лейпцігської, Радунської, Лугової, Віскозної, Тулузи і Миропільської.

Зазначається, що всього на балансі підприємств корпорації "Київавтодор" знаходиться 1664,6 км доріг і 171 мостів і шляхопроводів. Загальна площа покриття проїжджої частини і тротуарів складає 26,6 млн м2.

Більше новин про життя Києва читайте на Київ.depo.ua.