У Кличка ігнорують вказівки ЮНЕСКО щодо заборони зведення мосту через Володимирський узвіз

У мерії запевняють, що усе за законом і не збираються призупиняти будівництво 
 

Фото: УНІАН

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу КМДА. 

Зокрема, заступник мера Олександр Спасибко запевняє, що будівельні роботи зі зведення пішохідно-велосипедного мосту через Володимирський узвіз повністю відповідають чинному законодавству. Мовляв, підстав для призупинення робіт немає.

Крім цього, чиновник каже, що роботи зі зведення мосту через Володимирський узвіз відбуваються поза межами буферної зони об’єкту всесвітньої спадщини Софії Київської. 

Він додав, що міська адміністрація звернулась до Експертної Ради Українського національного комітету Міжнародної ради з питань пам’яток і визначних місць для надання експертного висновку щодо впливу проекту будівництва мостового пішохідно-велосипедного переходу між парками «Хрещатий» та «Володимирська гірка» і даний висновок отримала. УНК ІКОМОС було опрацьовано містобудівну та пам’яткоохоронну документацію та надано висновок, що вплив зведення пішохідного мосту на фізичну збереженість об’єкта всесвітньої спадщини фактично відсутній. Навпаки, необхідно зазначити ефектне візуальне розкриття панорам Подолу, долини Дніпра та лівого берега столиці.

За його словами, Київ очікує на прибуття представників ЮНЕСКО у квітні, а до того часу перебуває з організацією у постійній співпраці.

Нагадаємо, ЮНЕСКО заборонило міській владі Києва будувати міст з парку "Володимирська гірка" до парку "Хрещатий". 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook