У Кличка назвали умови для дочасного скасування локдауну
Жорсткий карантин у Києві будутье послаблений, якщо епідситуація в місті покращуватиметься 5 днів поспіль. Однак можливе і посилення локдауну
- Київ
-
24 березня 2021 09:32

Про це заявив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник. повідомляє Depo.Київ з посиланням на РБК-Україна.
Він наголосив, що з 23 березня Київ живе за правилами "червоної" зони карантину, які передбачені в постанові Кабміну №1236. Тому умова, яку раніше ухвалила київська комісія ТЕБ та НС, про посилений карантин терміном до 9 квітня вже неактуальна.
"Минулого тижня ми були в "помаранчевій" зоні епіднебезпеки. Через сплеск захворюваності ми були змушені вводити додаткові обмеження, які повторювали обмеження "червоної" зони, не чекаючи, поки ми вийдемо на ті показники Кабміну, за яких нас би віднесли в "червону" зону. Але оскільки до кінця тижня Київ досяг цих показників, то вже відсьогодні ми в "червоній" зоні, згідно з індикаторами Кабміну", – пояснив Поворозник.
Він зазначив, подальший перегляд обмежень у столиці буде залежати від епідемічної ситуації. Кабінет міністрів визначив чіткі параметри, згідно з якими регіон входить в "червону" зону і виходить з неї, уточнив перший заступник голови КМДА.
"Якщо у нас протягом п'яти днів буде поліпшення ситуації за показниками урядової постанови, тоді ми перейдемо до більш м'яких обмежень. Таким чином сьогоднішні обмеження будуть переглянуті, тобто ослаблені. Якщо ситуація буде погіршуватися, ми будемо змушені посилити обмеження. У нас, на місцевому рівні, є таке право – це зупинка громадського транспорту", – сказав Поворозник.
Нагадаємо, в Україні посилили правила перебування громадян на територіях загального користування в регіонах "червоної" карантинної зони – відтепер маски потрібно носити навіть на вулицях і в парках.
Довідка: Через стрімке поширення коронавірусу у Києві з 20 березня рішенням місцевої влади був введений жорсткий карантин. Суворі обмеження діятимуть до 9 квітня включно.
20 березня відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому Київ та Одеську область віднесли до "червоної" зони.
Якщо епідеміологічна ситуація в столиці не покращуватиметься, то можуть запровадити спецперепустки на транспорт.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 10:51Коригували атаки по Києву за допомогою "відеопасток": СБУ затримала пару ворожих агентів
- 23:23Синоптики прогнозують на 17 вересня негоду: Де очікувати злив
- 19:40Adastra Cinema офіційно представляє перший трейлер екранізації світового бестселера Фріди Мак-Фадден "Служниця" ФОТО Відео
- 19:27Після нападу на жінку голова Деснянської РДА Бахматов просить премію у 100%, - депутат Київради
- 16:33У Києві засудили чоловіка, який через брак уваги побив до смерті свою співмешканку
- 14:32Несподіване двовладдя у чемпіонаті з футболу: Ковалівка випередила "Шахтар" і наздогнала "Динамо" ВІДЕО КЛЮЧОВИХ МОМЕНТІВ ТУРУ Відео
- 13:57З'їзд на Поділ та три станції метро: у Кличка розповіли про наступні етапи розбудови Подільського мостового переходу
- 12:23Над гасінням складів на Київщині працює авіація та спеціальна робототехніка, - ДСНС ФОТО
- 11:37Жителів Київщини попередили про ймовірність забруднення повітря після масованої атаки дронів
- 11:00Окупанти зранку 16 вересня вже вдруге завдали удару по Київській області ФОТО
- 08:18Окупанти повторно вдарили по рятувальниках, які гасили пожежу на автостоянці на Київщині
- 13:58На Київщині внаслідок вибуху неподалік смітника загинула жінка
- 12:51Кличко на зустрічі з міністром оборони Естонії наголосив на необхідності збільшення Заходом підтримки ЗСУ
- 09:02"УЗ" запускає додатковий поїзд між Полтавщиною та Київщиною (ГРАФІК)
- 21:30Наслідки НП на залізниці на Київщині ліквідовані - сполучення відновлено
- 14:40Вибухи на коліях Київщини: За справу взялася поліція
- 08:18Під Києвом було чутно серію вибухів: Що сталося
- 23:55Віцепрем'єр пояснив, як Україна буде рухатись до ЄС з ветом Угорщини
- 18:50У Києві поліціянти затримали нетверезу водійку, яка скоїла наїзд на військовослужбовицю та втекла