У Кличка вирішили не будувати новітньої розв'язки на Шулявці

Аварійний шляхопровід реконструюють за "допотопним" проектом, заради якого треба знести "Більшовик" і відселити людей

Затверджений проект реконструкції розв'язки "відповідає сучасним вимогам і оптимізує транспортний рух на цій ділянці". Про це заявив директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Симонов, передає Depo.Київ з посиланням на прес-службу КМДА.

"Спеціалісти нашого Департаменту вивчили автомобільний потік у пікові години навантаження на розв'язку, і розрахунки показують, що той проект, який затвердила Містобудівна рада, має достатній запас на майбутнє.Разом з тим зауважу, що цю магістраль достатньо часто використовують для проїзду транзитного транспорту, і ми робимо все, аби забезпечити можливість проїзду такого транспорту не через центр міста. Саме ця робота є пріоритетною, і її виконання розвантажить багато магістралей у Києві, у тому числі Шулявський шляхопровід", – заявив Симонов.

Він запевнив, що в його підрозділі усвідомлюють всю відповідальність за реалізацію проекту. При цьому в Департаменті зазначили, що якби роботи було розпочато в минулому році, то сьогодні вони вже були б на завершальній стадії.

Зазначимо, що вибирання проекту розв'язки на заміну нинішньому аварійному шляхопроводу не обійшлося без скандалу. Зокрема автор трирівневої розв'язки, фахівець департаменту містобудування Віктор Петрук обіцяє скаржитися в прокуратуру, бо вважає, що містобудівна рада навмисно обрала "проект 10-річної давності" і відхилила інші.

Слід зауважити, що саме проект Петрука просували в соцмережах активісти та інші небайдужі: для облаштування такої розв'язки не потрібно багато території, хоча рух в усіх напрямках вона забезпечує. Що стосується затвердженого проекту, то, як заявляв на початку травня голова "Кивдормосту" Володимир Воробйов, для її будівництва доведеться знести цех заводу "Більшовик" та щонайменше два будинки, один з яких є житловим.

Нагадаємо, 1 травня розпочалися підготовчі роботи до реконструкції Шулявського шляхопроводу. Для водіїв підготували схему об'їзду цієї ділянки дороги на час ремонту.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook