У КМДА розповіли, хто зможе користуватись транспортом в "червоній" зоні
В столичній владі розповіли про роботу громадського транспорту в "червоній" зоні карантину
- Київ
-
22 жовтня 2021 11:16

У Києві незабаром запровадять режим "червоної" зони карантинних обмежень. В КМДА розповіли, хто зможе безперешкодно користуватись громадським транспортом. Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на слова першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника в етері телеканалу "Україна 24".
За словами чиновника, транспорт працюватиме в звичайному режимі, але користуватись ним зможуть не всі. Він заявив, що пересуватись громадським транспортом зможуть виключно люди, які повністю вакциновані від коронавірусу або мають свіжий ПЛР-тест. Такі обмеження будуть запроваджені в разі переходу столиці в "червону" зону карантину.
Нагадаємо, що міський голова Віталій Кличко заявив, що Київ найближчими днями потрапить у "червону" зону карантину. У п’ятницю, 22 жовтня, Комісія з надзвичайних ситуацій міста ухвалить рішення про запровадження додаткових обмежень і функціонування столиці в умовах "червоної" зони. Тож можна зробити висновок, що обмеження почнуть діяти або з початку нового тижня, тобто з 25 жовтня, або ж міська влада дасть підприємцям час приготуватися і запровадить "червону" зону з 1 листопада. З 23 жовтня усі школи столиці йдуть на двотижневий карантин.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 17:15Кличко: У серпні до Києва приїдуть мери європейських міст з візитом солідарності – визначатимуть спільні проєкти в Україні
- 11:40"УЗ" запускає додатковий поїзд між Києвом і Трускавцем (ГРАФІК)
- 12:00У Києві затримали агента РФ, що готував теракти в столиці
- 18:53МОЗ: В Україні підлітки стали менше курити сигарети, але все ще користуються "електронками"
- 11:26Ув'язнений столичного СІЗО видурив у родичів військових 350 тис. грн, продавши їм вигадані комплектуючі до РЕБ ФОТО
- 21:11Комунальники столиці попалися на хабарі майже в 400 тис. грн (ВІДЕО) Відео
- 17:23Трьох окупантів засудили в Україні за катування жителя Бучанщини
- 16:10У Києві на американського режисера, який приїхав до України документувати війну, впав балкон ФОТО Відео
- 14:13Роботу Київради намагаються заблокувати, щоб знищити самоврядування в столиці, — Кличко
- 12:08Трьох рашистів засуджено до 12 років тюрми за знущання з цивільного під час окупації Київщини
- 10:38"УЗ" пустить додатковий потяг між Києвом і Ужгородом (ГРАФІК)
- 19:40Кличко вручив митцям премію "Київ" за розвиток української культури та популяризацію її у світі ФОТО
- 17:56Ще 11 українських дітей повернули з окупації, — ОПУ
- 09:58В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у червні
- 23:29У цьогорічний епідсезон в Україні перехворіло понад 4,5 мільйона людей, майже 200 померли
- 21:21Зловживання без повноважень: директорка одного з департаментів КМДА вказала на абсурдність звинувачень проти неї
- 18:16Пошкоджений обстрілами будинок на проспекті Лобановського у Києві відновили і зробили енергостійким, - Кличко ФОТО
- 16:16Хто по тридцяте "золото", хто "на виліт": завершився чемпіонат України з футболу сезону-2024/25
- 10:48Столиця України знову була атакована російськими дронами: Що відомо