ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У мерії хочуть, щоб кияни самі облаштовували парки лавками

Столична мерія хоче, аби кияни мали змогу безперешкодно встановлювати лавки і ліхтарі у парках
Depo.
14 квітня 2015 15:58
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу КМДА.

Щоб привести у належний стан столичні парки, потрібно створити систему сприяння їхнього розвитку, а не перепон, як це було раніше. Про це під час прямого ефіру на телеканалі «Київ» повідомив директор КП «Київський центр розвитку міського середовища» Денис Півнєв.

«Усі ініціативи активістів із наведення порядку у парках, навіть без залучення бюджетних коштів, наштовхуються на різного роду перепони. Вони, як не дивно, є законними. Адже не можна просто так встановити у парку лаву чи ліхтар - для цього потрібно отримати дозвіл. Проте така система перепон зупинила дуже багато хороших ініціатив. Тому роль нашого комунального підприємства полягає у координації громадських ініціатив та сприянні комплексному розвитку зелених зон», - зазначив Денис Півнєв.

Він також додав, що задля вивчення наявних проблем у парках проведуть виїзні наради за участю громадськості.

«Ми виїжджатимемо у кожен парк, збиратимемо громадськість, активістів для того, аби створити так званий «паспорт парку», у якому буде зафіксований його поточний стан і всі проблеми, що в даний момент там є. Також обов'язково враховуватимуть побажання громадськості щодо подальшого розвитку парку», - наголосив Денис Півнєв.

Окрім того, оберуть громадських менеджерів, що виконуватимуть функцію контролю за окремим парком. Це буде виборна посада, на яку претендуватимуть найбільш активні учасники громадськості.