У Протасовому Яру неспокійно: Спалахують сутички між активістами і "тітушками"

Сьогодні, 19 червня, у Протасовому Яру в Києві знову сталась штовханина між активістами та представниками забудовників

У Протасовому Яру неспокійно: Спалахують…

Про це написав активіст Роман Ратушний у Facebook, інформує Depo.Київ.

"Кран, який мав пересувати об'єкти для звільнення під’їзного шляху важкій техніці, пригнали о 5-й ранку, ми його вигнали о 5:30. Потім привезли робочих і маніпулятор, його після штовханини з "тітушками" ми вигнали близько 7:00", - написав він. 

За його словами, сьогодні до 19:00 у Протасовому Яру будуть чергувати активісти і максимально перекривати автівками шлях до під'їзду техніки.Ратушний закликав усіх, хто може долучитись до чергування."На 19:00 беремо всіх сусідів і йдемо на збори, місце проведення - біля паркану внизу по вул. Протасів Яр. Як бачите, навіть в день, на який анонсований збір місцевих, забудовник намагається заганяти техніку… Маємо завадити забудовнику і на заваді йому може стати тільки наша кількість", - зазначив він. 

Додамо, що 18 червня в урочищі Протасів Яр забудовник відновив підготовчі роботи до майбутнього будівництва: кілька дерев вже спиляли.

Нагадаємо, що у Протасовому яру починають будівництво трьох висоток. Зазначимо, що забудовник вже почав продаж квартир у майбутньому ЖК.  Ділянка площею 3,15 га у парку відпочинку Протасів Яр була виведена з території зелених насаджень загального користування за часів мерства Леоніда Черновецького, у 2007 році, і передана компанії "Бора" для будівництва житлово-торговельного комплексу. Термін оренди ділянки – до 2022 року. Проект забудови зокрема передбачає і вирубку понад 1200 дерев.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook