ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У райрадах Києва буде максимум по 40 депутатів

Депутати Київради підтримали внесення змін до проекту рішення щодо управління районами в місті Києві
Depo.
8 липня 2015 14:02
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на прес-службу Київради.

Правки до проекту рішення запропонував секретар Київради Олексій Резніков. По-перше, слід зменшити кількість депутатів в райрадах не більше ніж до 40 (залежно від кількості населення у районі). Друга пропозиція стосувалася визначення того, що депутати до райрад мають обиратися виключно на мажоритарній основі.

Також пропонувалося прописати цей пункт в рішенні міськради, а в подальшому відстоювати правку на рівні парламенту задля внесення змін у відповідні закони Укріїни.

"Це дозволить очистити райради від так званих "парашутистів". Люди хочуть, щоб їхній обранець жив у районі, вболівав за його розвиток та знав реальний стан справ і ключові проблеми. Громадяни хочуть знати свого депутата і мати змогу взяти його за рукава та примусити вирішити те чи інше питання чи то на рівні райради, чи то звертатися до Київради", - сказав Резніков.

Нагадаємо, депутатська більшість у Київраді не горить бажанням утворювати 10 районних рад у столиці.

Зазначимо, що у Верховній Раді також знаходяться кілька законопроектів стосовно відновлення районних рад у Києві. Деякі проекти рішення мають на меті значно урізати повноваження мера Києва. Втім, наразі ці законопроекти ще не прийняті.

Більше новин про життя Києва читайте на Київ.depo.ua.